Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2570601
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje46292
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia540968
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1058119
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne37146
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska17958
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku17642
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku13296
Ikona - strzałka prawa2019876
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi17897
Ikona - strzałka prawa2016566
Ikona - strzałka prawa20191101
Ikona - strzałka prawaWybory25306
Ikona - strzałka prawaReferendum2812
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta1615
Ikona - strzałka prawa2020r.2064
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1743
Ikona - strzałka prawa2019r.3715
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu9497
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6840
Ikona - strzałka prawa20192931
Ikona - strzałka prawa2014558
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu36358
Ikona - strzałka prawa201810695
Ikona - strzałka prawa20141568
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5696
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze505
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny784
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 2020610
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021456
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020502
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy60929
Ikona - strzałka prawaKomisje27445
Ikona - strzałka prawaSołtysi37921
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy45635
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy11058
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy28895
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy29879
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy27736
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska50911
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy22108
Ikona - strzałka prawaGOPS9061
Ikona - strzałka prawaGOK6391
Ikona - strzałka prawaGBP6411
Ikona - strzałka prawaZOPO13740
Ikona - strzałka prawaCS1486
Ikona - strzałka prawaSołectwa21577
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne9467
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10548
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe4359
Ikona - strzałka prawaLPK17632
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe36735
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy35368
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy18238
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy4543
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy16823
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy16580
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy39196
Ikona - strzałka prawaKierownicy30835
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli27638
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe38251
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie34408
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny19987
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7934
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie45613
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy366068
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu83118
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10620
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy18043
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy30147
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami1507
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20182358
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20191862
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy38579
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał107215
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy149597
Ikona - strzałka prawa20205947
Ikona - strzałka prawa201918900
Ikona - strzałka prawa201822296
Ikona - strzałka prawa201720466
Ikona - strzałka prawa201622078
Ikona - strzałka prawa201529467
Ikona - strzałka prawa201432503
Ikona - strzałka prawa201331020
Ikona - strzałka prawa201228535
Ikona - strzałka prawa201123489
Ikona - strzałka prawa201014316
Ikona - strzałka prawa200919605
Ikona - strzałka prawa200845893
Ikona - strzałka prawa200718280
Ikona - strzałka prawa200636152
Ikona - strzałka prawa200523174
Ikona - strzałka prawa200441278
Ikona - strzałka prawa200328238
Ikona - strzałka prawa20023985
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji40906
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych4284
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli26951
Ikona - strzałka prawaBudżet21029
Ikona - strzałka prawa20201765
Ikona - strzałka prawa20194973
Ikona - strzałka prawa20183386
Ikona - strzałka prawa20174033
Ikona - strzałka prawa20164198
Ikona - strzałka prawa20156405
Ikona - strzałka prawa20145792
Ikona - strzałka prawa20135163
Ikona - strzałka prawa20125695
Ikona - strzałka prawa20116797
Ikona - strzałka prawa20104219
Ikona - strzałka prawa20098709
Ikona - strzałka prawa200810154
Ikona - strzałka prawa20076337
Ikona - strzałka prawa20068993
Ikona - strzałka prawa20057260
Ikona - strzałka prawa20047529
Ikona - strzałka prawa20036731
Ikona - strzałka prawa20026773
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2468
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne13148
Ikona - strzałka prawaDług publiczny21891
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji1967
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP12368
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9909
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10925
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej26844
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza11470
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP14781
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10628
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9872
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian25702

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-11-30 16:45:37, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)