Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2393904
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje44159
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia517940
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1030521
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne35670
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska17133
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku16899
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12911
Ikona - strzałka prawa2019551
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi17243
Ikona - strzałka prawa2016328
Ikona - strzałka prawa2019742
Ikona - strzałka prawaWybory24142
Ikona - strzałka prawaReferendum2509
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta629
Ikona - strzałka prawa2020r.630
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1403
Ikona - strzałka prawa2019r.3039
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu9187
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6507
Ikona - strzałka prawa2014299
Ikona - strzałka prawa20192624
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu35559
Ikona - strzałka prawa20189856
Ikona - strzałka prawa20141145
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5375
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze316
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny307
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 2020317
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021161
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy59256
Ikona - strzałka prawaKomisje26747
Ikona - strzałka prawaSołtysi36845
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy44467
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy10119
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy28040
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy29028
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy27019
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska49621
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy20991
Ikona - strzałka prawaGOPS8240
Ikona - strzałka prawaGOK5526
Ikona - strzałka prawaGBP5650
Ikona - strzałka prawaZOPO11778
Ikona - strzałka prawaCS1132
Ikona - strzałka prawaSołectwa20724
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne8971
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10180
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe4087
Ikona - strzałka prawaLPK16876
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe34645
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy34367
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy17555
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy4087
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy16286
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy16001
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy37939
Ikona - strzałka prawaKierownicy29966
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli26768
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe37395
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie33256
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny19334
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7584
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie41896
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy356182
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu80724
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10325
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy17572
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy29557
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami1176
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20181749
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 201936
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy34822
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał100187
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy146204
Ikona - strzałka prawa20201557
Ikona - strzałka prawa201915988
Ikona - strzałka prawa201819782
Ikona - strzałka prawa201718112
Ikona - strzałka prawa201620061
Ikona - strzałka prawa201527345
Ikona - strzałka prawa201430273
Ikona - strzałka prawa201329332
Ikona - strzałka prawa201226708
Ikona - strzałka prawa201122171
Ikona - strzałka prawa201012975
Ikona - strzałka prawa200916353
Ikona - strzałka prawa200839327
Ikona - strzałka prawa200716740
Ikona - strzałka prawa200631960
Ikona - strzałka prawa200521634
Ikona - strzałka prawa200437171
Ikona - strzałka prawa200325169
Ikona - strzałka prawa20023673
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji38530
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych3205
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli26474
Ikona - strzałka prawaBudżet19660
Ikona - strzałka prawa2020873
Ikona - strzałka prawa20194271
Ikona - strzałka prawa20183039
Ikona - strzałka prawa20173718
Ikona - strzałka prawa20163970
Ikona - strzałka prawa20156086
Ikona - strzałka prawa20145405
Ikona - strzałka prawa20134926
Ikona - strzałka prawa20125453
Ikona - strzałka prawa20116566
Ikona - strzałka prawa20103975
Ikona - strzałka prawa20098350
Ikona - strzałka prawa20089821
Ikona - strzałka prawa20075966
Ikona - strzałka prawa20068782
Ikona - strzałka prawa20057023
Ikona - strzałka prawa20047303
Ikona - strzałka prawa20036468
Ikona - strzałka prawa20026493
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1536
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne12648
Ikona - strzałka prawaDług publiczny20814
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji1217
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11961
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9567
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10649
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej26436
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza10973
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP14337
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10330
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9577
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24538

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-05-29 17:28:01, zmian dokonał(a): gregk

WCAG 2.0 (Level AA)