Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3213869
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje51902
Ikona - strzałka prawaDostępność urzędu2641
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia607571
Ikona - strzałka prawaWyłożenia mpzp7077
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1146173
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań2607
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne41575
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska20429
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku19371
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku14348
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi19491
Ikona - strzałka prawa20161118
Ikona - strzałka prawa20191984
Ikona - strzałka prawaWybory26619
Ikona - strzałka prawaReferendum7418
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta2232
Ikona - strzałka prawa2020r.2913
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP2365
Ikona - strzałka prawa20194954
Ikona - strzałka prawa2015426
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego7439
Ikona - strzałka prawa20193388
Ikona - strzałka prawa20141013
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu37617
Ikona - strzałka prawa201812072
Ikona - strzałka prawa20142300
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej6774
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny2344
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 20201151
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20212275
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201784
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy66030
Ikona - strzałka prawaKomisje29377
Ikona - strzałka prawaSołtysi40485
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy49158
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy13796
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy31143
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy32077
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy29717
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska55120
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy25333
Ikona - strzałka prawaGOPS11483
Ikona - strzałka prawaGOK8461
Ikona - strzałka prawaGBP8075
Ikona - strzałka prawaZOPO18899
Ikona - strzałka prawaCS2255
Ikona - strzałka prawaSołectwa24001
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne10968
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna11660
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe5136
Ikona - strzałka prawaSpółki gminne1326
Ikona - strzałka prawaLPK786
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe42341
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy37959
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy19854
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy5809
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy17950
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy18011
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy42267
Ikona - strzałka prawaKierownicy33837
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli29925
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe42572
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie37736
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny21847
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny8851
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie54566
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy404106
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu96492
Ikona - strzałka prawaZałączniki do naboru11816
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy19387
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy31581
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami2339
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20183691
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20193985
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20202276
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 202175
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy46926
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał126637
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy159972
Ikona - strzałka prawa20221611
Ikona - strzałka prawa202112422
Ikona - strzałka prawa202014474
Ikona - strzałka prawa201926747
Ikona - strzałka prawa201827381
Ikona - strzałka prawa201724936
Ikona - strzałka prawa201625732
Ikona - strzałka prawa201533886
Ikona - strzałka prawa201438400
Ikona - strzałka prawa201334692
Ikona - strzałka prawa201231790
Ikona - strzałka prawa201127066
Ikona - strzałka prawa201016500
Ikona - strzałka prawa200924994
Ikona - strzałka prawa200856420
Ikona - strzałka prawa200721170
Ikona - strzałka prawa200644478
Ikona - strzałka prawa200527202
Ikona - strzałka prawa200451624
Ikona - strzałka prawa200334608
Ikona - strzałka prawa20024874
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji46818
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych6726
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli28344
Ikona - strzałka prawaBudżet25972
Ikona - strzałka prawa20221016
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF422
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa574
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany246
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany288
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy296
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie225
Ikona - strzałka prawa20212454
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF769
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa1073
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany659
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany761
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy1144
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie679
Ikona - strzałka prawa20203693
Ikona - strzałka prawa20196252
Ikona - strzałka prawa20184248
Ikona - strzałka prawa20174644
Ikona - strzałka prawa20164775
Ikona - strzałka prawa20157020
Ikona - strzałka prawa20146617
Ikona - strzałka prawa20135704
Ikona - strzałka prawa20126235
Ikona - strzałka prawa20117305
Ikona - strzałka prawa20104744
Ikona - strzałka prawa20099408
Ikona - strzałka prawa200810786
Ikona - strzałka prawa20076999
Ikona - strzałka prawa20069506
Ikona - strzałka prawa20057836
Ikona - strzałka prawa20048045
Ikona - strzałka prawa20037296
Ikona - strzałka prawa20027331
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4611
Ikona - strzałka prawa202245
Ikona - strzałka prawa2021890
Ikona - strzałka prawa2020858
Ikona - strzałka prawa2019480
Ikona - strzałka prawa2018384
Ikona - strzałka prawa2017351
Ikona - strzałka prawa2016355
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne14447
Ikona - strzałka prawaJawność Finansów Publicznych23933
Ikona - strzałka prawa202231
Ikona - strzałka prawa2021889
Ikona - strzałka prawa2020513
Ikona - strzałka prawa2019460
Ikona - strzałka prawa2018391
Ikona - strzałka prawa2017382
Ikona - strzałka prawa2016370
Ikona - strzałka prawa2015383
Ikona - strzałka prawa2014374
Ikona - strzałka prawa2013383
Ikona - strzałka prawa2012372
Ikona - strzałka prawa2011391
Ikona - strzałka prawa2010391
Ikona - strzałka prawa2009365
Ikona - strzałka prawa2008366
Ikona - strzałka prawa2007372
Ikona - strzałka prawa2006374
Ikona - strzałka prawa2005356
Ikona - strzałka prawaZobowiązania (obligacje, kredyty, pożyczki)3391
Ikona - strzałka prawa202228
Ikona - strzałka prawa2021558
Ikona - strzałka prawa2020450
Ikona - strzałka prawa2019383
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP13411
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10783
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu11950
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji publicznej27978
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione w BIP Gminy Lesznowola1032
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza12957
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP16343
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11411
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów10697
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian29688

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-05-18 13:47:55, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)