Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2926182
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje49419
Ikona - strzałka prawaDostępność urzędu1180
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia579110
Ikona - strzałka prawaWyłożenia mpzp3169
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1108082
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań1259
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne39654
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska19312
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku18526
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku13861
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi18781
Ikona - strzałka prawa2016852
Ikona - strzałka prawa20191536
Ikona - strzałka prawaWybory26031
Ikona - strzałka prawaReferendum7114
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta1942
Ikona - strzałka prawa2020r.2531
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP2082
Ikona - strzałka prawa20194393
Ikona - strzałka prawa2015212
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego7157
Ikona - strzałka prawa2014798
Ikona - strzałka prawa20193157
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu36990
Ikona - strzałka prawa201811432
Ikona - strzałka prawa20141974
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej6319
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny1762
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 2020918
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20211809
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201211
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy63260
Ikona - strzałka prawaKomisje28403
Ikona - strzałka prawaSołtysi39318
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy47407
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy12455
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy30088
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy30985
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy28774
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska53154
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy24056
Ikona - strzałka prawaGOPS10214
Ikona - strzałka prawaGOK7610
Ikona - strzałka prawaGBP7407
Ikona - strzałka prawaZOPO16854
Ikona - strzałka prawaCS1913
Ikona - strzałka prawaSołectwa22792
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne10324
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna11132
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe4789
Ikona - strzałka prawaSpółki gminne661
Ikona - strzałka prawaLPK335
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe39909
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy36945
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy19137
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy5151
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy17419
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy17415
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy40689
Ikona - strzałka prawaKierownicy32509
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli28752
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe40304
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie36380
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny21073
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny8440
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie50489
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy384339
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu88914
Ikona - strzałka prawaZałączniki do naboru11101
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy18736
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy30942
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami1924
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20183073
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20193298
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20201126
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy43749
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał118299
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy155463
Ikona - strzałka prawa20215132
Ikona - strzałka prawa202011784
Ikona - strzałka prawa201923142
Ikona - strzałka prawa201825119
Ikona - strzałka prawa201722841
Ikona - strzałka prawa201624200
Ikona - strzałka prawa201531867
Ikona - strzałka prawa201435420
Ikona - strzałka prawa201332969
Ikona - strzałka prawa201230232
Ikona - strzałka prawa201125608
Ikona - strzałka prawa201015444
Ikona - strzałka prawa200922350
Ikona - strzałka prawa200851425
Ikona - strzałka prawa200719774
Ikona - strzałka prawa200640655
Ikona - strzałka prawa200525402
Ikona - strzałka prawa200446864
Ikona - strzałka prawa200331613
Ikona - strzałka prawa20024446
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji43596
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych5504
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli27662
Ikona - strzałka prawaBudżet23802
Ikona - strzałka prawa20211465
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF384
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa633
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany309
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany354
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy464
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie343
Ikona - strzałka prawa20202971
Ikona - strzałka prawa20195716
Ikona - strzałka prawa20183851
Ikona - strzałka prawa20174358
Ikona - strzałka prawa20164489
Ikona - strzałka prawa20156705
Ikona - strzałka prawa20146231
Ikona - strzałka prawa20135441
Ikona - strzałka prawa20125980
Ikona - strzałka prawa20117072
Ikona - strzałka prawa20104489
Ikona - strzałka prawa20099079
Ikona - strzałka prawa200810504
Ikona - strzałka prawa20076724
Ikona - strzałka prawa20069268
Ikona - strzałka prawa20057563
Ikona - strzałka prawa20047810
Ikona - strzałka prawa20037040
Ikona - strzałka prawa20027083
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3773
Ikona - strzałka prawa2021426
Ikona - strzałka prawa2020546
Ikona - strzałka prawa2019282
Ikona - strzałka prawa2018194
Ikona - strzałka prawa2017163
Ikona - strzałka prawa2016169
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne13862
Ikona - strzałka prawaJawność Finansów Publicznych23192
Ikona - strzałka prawa2021358
Ikona - strzałka prawa2020308
Ikona - strzałka prawa2019272
Ikona - strzałka prawa2018202
Ikona - strzałka prawa2017195
Ikona - strzałka prawa2016191
Ikona - strzałka prawa2015198
Ikona - strzałka prawa2014196
Ikona - strzałka prawa2013199
Ikona - strzałka prawa2012202
Ikona - strzałka prawa2011203
Ikona - strzałka prawa2010200
Ikona - strzałka prawa2009180
Ikona - strzałka prawa2008169
Ikona - strzałka prawa2007185
Ikona - strzałka prawa2006184
Ikona - strzałka prawa2005167
Ikona - strzałka prawaZobowiązania (obligacje, kredyty, pożyczki)2786
Ikona - strzałka prawa2021261
Ikona - strzałka prawa2020245
Ikona - strzałka prawa2019193
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP12925
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10364
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu11531
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji publicznej27436
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione w BIP Gminy Lesznowola148
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza12289
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP15591
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11035
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów10343
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian28234

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-09-20 15:16:58, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)