Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2481714
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje45073
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia527076
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1041029
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne36346
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska17478
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku17295
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku13081
Ikona - strzałka prawa2019729
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi17521
Ikona - strzałka prawa2016447
Ikona - strzałka prawa2019925
Ikona - strzałka prawaWybory25028
Ikona - strzałka prawaReferendum2676
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta1480
Ikona - strzałka prawa2020r.1844
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1607
Ikona - strzałka prawa2019r.3392
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu9358
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6691
Ikona - strzałka prawa20192804
Ikona - strzałka prawa2014430
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu36086
Ikona - strzałka prawa201810314
Ikona - strzałka prawa20141376
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5554
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze414
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny548
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 2020475
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021323
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020276
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy59956
Ikona - strzałka prawaKomisje27045
Ikona - strzałka prawaSołtysi37269
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy44996
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy10583
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy28453
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy29401
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy27362
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska50176
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy21402
Ikona - strzałka prawaGOPS8644
Ikona - strzałka prawaGOK5911
Ikona - strzałka prawaGBP5993
Ikona - strzałka prawaZOPO12621
Ikona - strzałka prawaCS1286
Ikona - strzałka prawaSołectwa21103
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne9216
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10352
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe4205
Ikona - strzałka prawaLPK17117
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe35572
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy34878
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy17919
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy4338
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy16605
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy16299
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy38470
Ikona - strzałka prawaKierownicy30463
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli27218
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe37770
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie33662
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny19613
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7759
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie43630
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy360251
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu81522
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10465
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy17779
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy29799
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami1329
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20182043
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20191415
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy36336
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał103006
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy147307
Ikona - strzałka prawa20202722
Ikona - strzałka prawa201917347
Ikona - strzałka prawa201820815
Ikona - strzałka prawa201719232
Ikona - strzałka prawa201620907
Ikona - strzałka prawa201528371
Ikona - strzałka prawa201431270
Ikona - strzałka prawa201330124
Ikona - strzałka prawa201227597
Ikona - strzałka prawa201122776
Ikona - strzałka prawa201013629
Ikona - strzałka prawa200917951
Ikona - strzałka prawa200842760
Ikona - strzałka prawa200717543
Ikona - strzałka prawa200634079
Ikona - strzałka prawa200522213
Ikona - strzałka prawa200439305
Ikona - strzałka prawa200326739
Ikona - strzałka prawa20023847
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji39643
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych3691
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli26694
Ikona - strzałka prawaBudżet20091
Ikona - strzałka prawa20201162
Ikona - strzałka prawa20194534
Ikona - strzałka prawa20183188
Ikona - strzałka prawa20173848
Ikona - strzałka prawa20164080
Ikona - strzałka prawa20156258
Ikona - strzałka prawa20145592
Ikona - strzałka prawa20135042
Ikona - strzałka prawa20125566
Ikona - strzałka prawa20116684
Ikona - strzałka prawa20104089
Ikona - strzałka prawa20098523
Ikona - strzałka prawa20089989
Ikona - strzałka prawa20076157
Ikona - strzałka prawa20068881
Ikona - strzałka prawa20057146
Ikona - strzałka prawa20047407
Ikona - strzałka prawa20036613
Ikona - strzałka prawa20026638
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1938
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne12853
Ikona - strzałka prawaDług publiczny21323
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji1548
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP12140
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9731
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10768
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej26643
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza11195
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP14550
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10477
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9696
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24895

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-08-07 14:12:04, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)