Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3325721
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje52986
Ikona - strzałka prawaDostępność urzędu3338
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia619494
Ikona - strzałka prawaWyłożenia mpzp9254
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1156702
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań3144
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne42341
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska21075
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku19671
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku14532
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi19786
Ikona - strzałka prawa20161222
Ikona - strzałka prawa20192173
Ikona - strzałka prawaWybory26879
Ikona - strzałka prawaReferendum7529
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta2339
Ikona - strzałka prawa2020r.3045
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP2472
Ikona - strzałka prawa20195169
Ikona - strzałka prawa2015504
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego7529
Ikona - strzałka prawa20193467
Ikona - strzałka prawa20141095
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu37840
Ikona - strzałka prawa201812310
Ikona - strzałka prawa20142421
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej6942
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny2582
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 20201254
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20212418
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201987
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy66790
Ikona - strzałka prawaKomisje29761
Ikona - strzałka prawaSołtysi41141
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy49892
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy14337
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy31570
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy32453
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy30038
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska56084
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy25844
Ikona - strzałka prawaGOPS11868
Ikona - strzałka prawaGOK8752
Ikona - strzałka prawaGBP8298
Ikona - strzałka prawaZOPO19705
Ikona - strzałka prawaCS2380
Ikona - strzałka prawaSołectwa24395
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne11179
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna11842
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe5266
Ikona - strzałka prawaSpółki gminne1504
Ikona - strzałka prawaLPK975
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe43210
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy38323
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy20145
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy6058
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy18152
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy18229
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy42913
Ikona - strzałka prawaKierownicy34428
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli30417
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe44288
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie38257
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny22139
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny8996
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie56375
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy409634
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu97954
Ikona - strzałka prawaZałączniki do naboru11977
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy19698
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy31833
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami2496
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20183857
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20194145
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20202535
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 2021636
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy47861
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał129794
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy161335
Ikona - strzałka prawa20223256
Ikona - strzałka prawa202113775
Ikona - strzałka prawa202015251
Ikona - strzałka prawa201927706
Ikona - strzałka prawa201828332
Ikona - strzałka prawa201725604
Ikona - strzałka prawa201626374
Ikona - strzałka prawa201534552
Ikona - strzałka prawa201439214
Ikona - strzałka prawa201335227
Ikona - strzałka prawa201232325
Ikona - strzałka prawa201127743
Ikona - strzałka prawa201016856
Ikona - strzałka prawa200925978
Ikona - strzałka prawa200858106
Ikona - strzałka prawa200721729
Ikona - strzałka prawa200645785
Ikona - strzałka prawa200527934
Ikona - strzałka prawa200453435
Ikona - strzałka prawa200335696
Ikona - strzałka prawa20025022
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji47794
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych7051
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli28643
Ikona - strzałka prawaBudżet26517
Ikona - strzałka prawa20221341
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF555
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa716
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany367
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany411
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy456
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie310
Ikona - strzałka prawa20212610
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF878
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa1180
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany750
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany843
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy1359
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie810
Ikona - strzałka prawa20203830
Ikona - strzałka prawa20196443
Ikona - strzałka prawa20184405
Ikona - strzałka prawa20174791
Ikona - strzałka prawa20164882
Ikona - strzałka prawa20157136
Ikona - strzałka prawa20146778
Ikona - strzałka prawa20135807
Ikona - strzałka prawa20126351
Ikona - strzałka prawa20117399
Ikona - strzałka prawa20104848
Ikona - strzałka prawa20099532
Ikona - strzałka prawa200810894
Ikona - strzałka prawa20077111
Ikona - strzałka prawa20069606
Ikona - strzałka prawa20057954
Ikona - strzałka prawa20048142
Ikona - strzałka prawa20037394
Ikona - strzałka prawa20027439
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4893
Ikona - strzałka prawa2022184
Ikona - strzałka prawa20211024
Ikona - strzałka prawa2020950
Ikona - strzałka prawa2019563
Ikona - strzałka prawa2018471
Ikona - strzałka prawa2017435
Ikona - strzałka prawa2016421
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne14670
Ikona - strzałka prawaJawność Finansów Publicznych24223
Ikona - strzałka prawa2022164
Ikona - strzałka prawa20211061
Ikona - strzałka prawa2020606
Ikona - strzałka prawa2019536
Ikona - strzałka prawa2018469
Ikona - strzałka prawa2017459
Ikona - strzałka prawa2016448
Ikona - strzałka prawa2015462
Ikona - strzałka prawa2014446
Ikona - strzałka prawa2013463
Ikona - strzałka prawa2012458
Ikona - strzałka prawa2011464
Ikona - strzałka prawa2010469
Ikona - strzałka prawa2009439
Ikona - strzałka prawa2008447
Ikona - strzałka prawa2007452
Ikona - strzałka prawa2006457
Ikona - strzałka prawa2005433
Ikona - strzałka prawaZobowiązania (obligacje, kredyty, pożyczki)3645
Ikona - strzałka prawa2022140
Ikona - strzałka prawa2021639
Ikona - strzałka prawa2020525
Ikona - strzałka prawa2019467
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP13587
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10925
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12110
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji publicznej28136
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione w BIP Gminy Lesznowola1411
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza13284
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP16564
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11601
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów10856
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian30134

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-08-12 15:07:56, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)