Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2818848
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje48613
Ikona - strzałka prawaDostępność urzędu645
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia568792
Ikona - strzałka prawaWyłożenia mpzp2077
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1094495
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań839
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne38984
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska18966
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku18266
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku13734
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi18542
Ikona - strzałka prawa2016764
Ikona - strzałka prawa20191385
Ikona - strzałka prawaWybory25831
Ikona - strzałka prawaReferendum7005
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta1845
Ikona - strzałka prawa2020r.2390
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1987
Ikona - strzałka prawa20194201
Ikona - strzałka prawa2015128
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego7063
Ikona - strzałka prawa2014725
Ikona - strzałka prawa20193098
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu36801
Ikona - strzałka prawa201811216
Ikona - strzałka prawa20141854
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej6145
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny1508
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 2020824
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20211546
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020956
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy62637
Ikona - strzałka prawaKomisje28099
Ikona - strzałka prawaSołtysi38909
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy46901
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy12001
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy29702
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy30677
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy28489
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska52521
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy23583
Ikona - strzałka prawaGOPS9881
Ikona - strzałka prawaGOK7311
Ikona - strzałka prawaGBP7150
Ikona - strzałka prawaZOPO15925
Ikona - strzałka prawaCS1807
Ikona - strzałka prawaSołectwa22364
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne10079
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10966
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe4679
Ikona - strzałka prawaSpółki gminne393
Ikona - strzałka prawaLPK194
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe38948
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy36572
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy18880
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy4943
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy17266
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy17179
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy40125
Ikona - strzałka prawaKierownicy32053
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli28355
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe39627
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie35925
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny20743
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny8254
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie48964
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy378916
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu87259
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10965
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy18522
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy30733
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami1799
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20182800
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20193055
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 2020761
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy42406
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał115296
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy154032
Ikona - strzałka prawa20213016
Ikona - strzałka prawa202011007
Ikona - strzałka prawa201922033
Ikona - strzałka prawa201824435
Ikona - strzałka prawa201722191
Ikona - strzałka prawa201623612
Ikona - strzałka prawa201531119
Ikona - strzałka prawa201434656
Ikona - strzałka prawa201332458
Ikona - strzałka prawa201229685
Ikona - strzałka prawa201125092
Ikona - strzałka prawa201015114
Ikona - strzałka prawa200921458
Ikona - strzałka prawa200849854
Ikona - strzałka prawa200719350
Ikona - strzałka prawa200639338
Ikona - strzałka prawa200524756
Ikona - strzałka prawa200445169
Ikona - strzałka prawa200330643
Ikona - strzałka prawa20024332
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji42877
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych5188
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli27450
Ikona - strzałka prawaBudżet23172
Ikona - strzałka prawa20211149
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF280
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa450
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany216
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany219
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy319
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie260
Ikona - strzałka prawa20202748
Ikona - strzałka prawa20195553
Ikona - strzałka prawa20183709
Ikona - strzałka prawa20174274
Ikona - strzałka prawa20164395
Ikona - strzałka prawa20156614
Ikona - strzałka prawa20146091
Ikona - strzałka prawa20135352
Ikona - strzałka prawa20125882
Ikona - strzałka prawa20116985
Ikona - strzałka prawa20104404
Ikona - strzałka prawa20098945
Ikona - strzałka prawa200810402
Ikona - strzałka prawa20076606
Ikona - strzałka prawa20069174
Ikona - strzałka prawa20057445
Ikona - strzałka prawa20047700
Ikona - strzałka prawa20036938
Ikona - strzałka prawa20026963
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3493
Ikona - strzałka prawa2021297
Ikona - strzałka prawa2020396
Ikona - strzałka prawa2019182
Ikona - strzałka prawa2018128
Ikona - strzałka prawa2017103
Ikona - strzałka prawa2016104
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne13658
Ikona - strzałka prawaJawność Finansów Publicznych22920
Ikona - strzałka prawa2021259
Ikona - strzałka prawa2020220
Ikona - strzałka prawa2019179
Ikona - strzałka prawa2018109
Ikona - strzałka prawa2017103
Ikona - strzałka prawa2016104
Ikona - strzałka prawa2015116
Ikona - strzałka prawa2014116
Ikona - strzałka prawa2013111
Ikona - strzałka prawa2012115
Ikona - strzałka prawa2011120
Ikona - strzałka prawa2010116
Ikona - strzałka prawa2009109
Ikona - strzałka prawa2008107
Ikona - strzałka prawa2007108
Ikona - strzałka prawa2006116
Ikona - strzałka prawa200597
Ikona - strzałka prawaZobowiązania (obligacje, kredyty, pożyczki)2572
Ikona - strzałka prawa2021156
Ikona - strzałka prawa2020156
Ikona - strzałka prawa2019113
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP12752
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10236
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu11329
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej27242
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza12037
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP15318
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10912
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów10183
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian27405

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-06-23 15:05:52, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)