Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2629207
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje46783
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia547494
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1067452
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne37512
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska18194
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku17777
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku13419
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi18044
Ikona - strzałka prawa2016618
Ikona - strzałka prawa20191171
Ikona - strzałka prawaWybory25399
Ikona - strzałka prawaReferendum2851
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta1660
Ikona - strzałka prawa2020r.2120
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1798
Ikona - strzałka prawa2019r.3830
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu9556
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6894
Ikona - strzałka prawa20192968
Ikona - strzałka prawa2014589
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu36438
Ikona - strzałka prawa201810802
Ikona - strzałka prawa20141622
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5742
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze536
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny911
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 2020651
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021538
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020602
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy61335
Ikona - strzałka prawaKomisje27596
Ikona - strzałka prawaSołtysi38114
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy45908
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy11242
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy29062
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy30045
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy27887
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska51199
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy22431
Ikona - strzałka prawaGOPS9219
Ikona - strzałka prawaGOK6544
Ikona - strzałka prawaGBP6542
Ikona - strzałka prawaZOPO14247
Ikona - strzałka prawaCS1552
Ikona - strzałka prawaSołectwa21736
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne9601
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10629
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe4423
Ikona - strzałka prawaLPK17781
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe37069
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy35504
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy18309
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy4597
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy16892
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy16650
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy39338
Ikona - strzałka prawaKierownicy30968
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli27730
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe38465
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie34828
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny20203
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny8000
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie46467
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy367844
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu83492
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10670
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy18159
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy30271
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami1572
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20182425
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20192021
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy39833
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał109102
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy150511
Ikona - strzałka prawa202162
Ikona - strzałka prawa20207707
Ikona - strzałka prawa201919563
Ikona - strzałka prawa201822702
Ikona - strzałka prawa201720773
Ikona - strzałka prawa201622363
Ikona - strzałka prawa201529799
Ikona - strzałka prawa201432962
Ikona - strzałka prawa201331296
Ikona - strzałka prawa201228746
Ikona - strzałka prawa201123810
Ikona - strzałka prawa201014457
Ikona - strzałka prawa200919980
Ikona - strzałka prawa200846668
Ikona - strzałka prawa200718465
Ikona - strzałka prawa200636753
Ikona - strzałka prawa200523443
Ikona - strzałka prawa200441994
Ikona - strzałka prawa200328689
Ikona - strzałka prawa20024029
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji41337
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych4513
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli27060
Ikona - strzałka prawaBudżet21554
Ikona - strzałka prawa202199
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF do RIO7
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetu do RIO9
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy Budżetowe6
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy WPF1
Ikona - strzałka prawaInformacje o wydatkach budżetowych3
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO z wykonania budżetu6
Ikona - strzałka prawa20202103
Ikona - strzałka prawa20195173
Ikona - strzałka prawa20183438
Ikona - strzałka prawa20174075
Ikona - strzałka prawa20164239
Ikona - strzałka prawa20156439
Ikona - strzałka prawa20145850
Ikona - strzałka prawa20135203
Ikona - strzałka prawa20125723
Ikona - strzałka prawa20116831
Ikona - strzałka prawa20104257
Ikona - strzałka prawa20098752
Ikona - strzałka prawa200810204
Ikona - strzałka prawa20076395
Ikona - strzałka prawa20069021
Ikona - strzałka prawa20057289
Ikona - strzałka prawa20047560
Ikona - strzałka prawa20036771
Ikona - strzałka prawa20026808
Ikona - strzałka prawaSprawozdania, zestawienia i opinie RIO2653
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne13240
Ikona - strzałka prawaJawność Finansów Publicznych22074
Ikona - strzałka prawa20215
Ikona - strzałka prawa20205
Ikona - strzałka prawa20195
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji2104
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP12446
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9989
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10985
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej26941
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza11555
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP14892
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10694
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9938
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian26121

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-01-15 16:03:34, zmian dokonał(a): Grzegorz Krakowski

WCAG 2.0 (Level AA)