Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3447257
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje54143
Ikona - strzałka prawaDostępność urzędu4146
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia635447
Ikona - strzałka prawaWyłożenia mpzp11413
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1176111
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań3933
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne43349
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska21730
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku20105
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku14909
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi20236
Ikona - strzałka prawa20161365
Ikona - strzałka prawa20192337
Ikona - strzałka prawaWybory27292
Ikona - strzałka prawaReferendum7700
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta2497
Ikona - strzałka prawa2020r.3253
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP2639
Ikona - strzałka prawa20195479
Ikona - strzałka prawa2015621
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego7683
Ikona - strzałka prawa20193598
Ikona - strzałka prawa20141213
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu38103
Ikona - strzałka prawa201812700
Ikona - strzałka prawa20142579
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej7164
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny2970
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 20201401
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20212610
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20202319
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy67875
Ikona - strzałka prawaKomisje30322
Ikona - strzałka prawaSołtysi42136
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy50787
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy15069
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy32164
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy33026
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy30599
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska57277
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy26547
Ikona - strzałka prawaGOPS12402
Ikona - strzałka prawaGOK9245
Ikona - strzałka prawaGBP8640
Ikona - strzałka prawaZOPO20696
Ikona - strzałka prawaCS2568
Ikona - strzałka prawaSołectwa25123
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne11452
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna12108
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe5495
Ikona - strzałka prawaSpółki gminne1760
Ikona - strzałka prawaLPK1306
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe44190
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy38745
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy20486
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy6345
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy18422
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy18507
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy43753
Ikona - strzałka prawaKierownicy35159
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli31040
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe45497
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie38861
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny22514
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny9211
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie58748
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy417928
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu100186
Ikona - strzałka prawaZałączniki do naboru12267
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy20185
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy32142
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami2750
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20184083
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20194362
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20202800
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 2021992
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy49292
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał134268
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy163264
Ikona - strzałka prawa20226197
Ikona - strzałka prawa202115395
Ikona - strzałka prawa202016371
Ikona - strzałka prawa201928982
Ikona - strzałka prawa201829355
Ikona - strzałka prawa201726512
Ikona - strzałka prawa201627230
Ikona - strzałka prawa201535488
Ikona - strzałka prawa201440370
Ikona - strzałka prawa201336146
Ikona - strzałka prawa201233070
Ikona - strzałka prawa201128348
Ikona - strzałka prawa201017495
Ikona - strzałka prawa200927361
Ikona - strzałka prawa200860539
Ikona - strzałka prawa200722468
Ikona - strzałka prawa200647774
Ikona - strzałka prawa200528779
Ikona - strzałka prawa200456281
Ikona - strzałka prawa200337460
Ikona - strzałka prawa20025223
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji49261
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych7683
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli29105
Ikona - strzałka prawaBudżet27697
Ikona - strzałka prawa202319
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF3
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa6
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF-zmiany2
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe-zmiany2
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy6
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie17
Ikona - strzałka prawa20222079
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF796
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa990
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany603
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany676
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy1036
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie505
Ikona - strzałka prawa20212870
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF1018
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa1342
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany897
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany997
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy1731
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie957
Ikona - strzałka prawa20204073
Ikona - strzałka prawa20196798
Ikona - strzałka prawa20184647
Ikona - strzałka prawa20174966
Ikona - strzałka prawa20165062
Ikona - strzałka prawa20157296
Ikona - strzałka prawa20147005
Ikona - strzałka prawa20135959
Ikona - strzałka prawa20126512
Ikona - strzałka prawa20117541
Ikona - strzałka prawa20105000
Ikona - strzałka prawa20099726
Ikona - strzałka prawa200811082
Ikona - strzałka prawa20077288
Ikona - strzałka prawa20069766
Ikona - strzałka prawa20058117
Ikona - strzałka prawa20048296
Ikona - strzałka prawa20037575
Ikona - strzałka prawa20027611
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5417
Ikona - strzałka prawa2022408
Ikona - strzałka prawa20211246
Ikona - strzałka prawa20201094
Ikona - strzałka prawa2019684
Ikona - strzałka prawa2018586
Ikona - strzałka prawa2017548
Ikona - strzałka prawa2016531
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne15032
Ikona - strzałka prawaJawność Finansów Publicznych24573
Ikona - strzałka prawa2022348
Ikona - strzałka prawa20211301
Ikona - strzałka prawa2020733
Ikona - strzałka prawa2019664
Ikona - strzałka prawa2018586
Ikona - strzałka prawa2017573
Ikona - strzałka prawa2016564
Ikona - strzałka prawa2015576
Ikona - strzałka prawa2014563
Ikona - strzałka prawa2013580
Ikona - strzałka prawa2012577
Ikona - strzałka prawa2011592
Ikona - strzałka prawa2010588
Ikona - strzałka prawa2009543
Ikona - strzałka prawa2008570
Ikona - strzałka prawa2007573
Ikona - strzałka prawa2006578
Ikona - strzałka prawa2005552
Ikona - strzałka prawaZobowiązania (obligacje, kredyty, pożyczki)3995
Ikona - strzałka prawa2022365
Ikona - strzałka prawa2021759
Ikona - strzałka prawa2020666
Ikona - strzałka prawa2019605
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP13829
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11130
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12354
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji publicznej28352
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione w BIP Gminy Lesznowola1999
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza13693
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP16879
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11828
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów11052
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian30985

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-12-02 13:18:20, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)