Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2525478
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje45553
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia533351
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1048440
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne36657
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska17670
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku17455
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku13195
Ikona - strzałka prawa2019796
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi17652
Ikona - strzałka prawa2016504
Ikona - strzałka prawa20191008
Ikona - strzałka prawaWybory25153
Ikona - strzałka prawaReferendum2744
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta1553
Ikona - strzałka prawa2020r.1961
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1671
Ikona - strzałka prawa2019r.3569
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu9420
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6768
Ikona - strzałka prawa20192862
Ikona - strzałka prawa2014494
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu36215
Ikona - strzałka prawa201810518
Ikona - strzałka prawa20141478
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5625
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze456
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny650
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 2020539
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021391
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020366
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy60349
Ikona - strzałka prawaKomisje27214
Ikona - strzałka prawaSołtysi37513
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy45264
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy10807
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy28644
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy29620
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy27519
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska50529
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy21699
Ikona - strzałka prawaGOPS8875
Ikona - strzałka prawaGOK6165
Ikona - strzałka prawaGBP6196
Ikona - strzałka prawaZOPO13149
Ikona - strzałka prawaCS1372
Ikona - strzałka prawaSołectwa21329
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne9336
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10439
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe4261
Ikona - strzałka prawaLPK17329
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe36108
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy35160
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy18077
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy4432
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy16716
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy16464
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy38782
Ikona - strzałka prawaKierownicy30668
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli27451
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe37962
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie33944
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny19771
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7853
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie44586
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy363283
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu81966
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10550
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy17880
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy29915
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami1413
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20182191
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20191633
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy37259
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał104952
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy148117
Ikona - strzałka prawa20203644
Ikona - strzałka prawa201918043
Ikona - strzałka prawa201821504
Ikona - strzałka prawa201719848
Ikona - strzałka prawa201621540
Ikona - strzałka prawa201528902
Ikona - strzałka prawa201431814
Ikona - strzałka prawa201330591
Ikona - strzałka prawa201228031
Ikona - strzałka prawa201123125
Ikona - strzałka prawa201013964
Ikona - strzałka prawa200918816
Ikona - strzałka prawa200844333
Ikona - strzałka prawa200717921
Ikona - strzałka prawa200635153
Ikona - strzałka prawa200522649
Ikona - strzałka prawa200440263
Ikona - strzałka prawa200327508
Ikona - strzałka prawa20023903
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji40210
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych3927
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli26807
Ikona - strzałka prawaBudżet20363
Ikona - strzałka prawa20201317
Ikona - strzałka prawa20194694
Ikona - strzałka prawa20183277
Ikona - strzałka prawa20173944
Ikona - strzałka prawa20164135
Ikona - strzałka prawa20156331
Ikona - strzałka prawa20145694
Ikona - strzałka prawa20135098
Ikona - strzałka prawa20125628
Ikona - strzałka prawa20116738
Ikona - strzałka prawa20104152
Ikona - strzałka prawa20098612
Ikona - strzałka prawa200810065
Ikona - strzałka prawa20076241
Ikona - strzałka prawa20068932
Ikona - strzałka prawa20057192
Ikona - strzałka prawa20047470
Ikona - strzałka prawa20036667
Ikona - strzałka prawa20026703
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2093
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne12985
Ikona - strzałka prawaDług publiczny21608
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji1721
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP12238
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9817
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10840
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej26737
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza11337
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP14656
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10540
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9774
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian25079

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-09-28 15:50:41, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)