Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2734237
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje47825
Ikona - strzałka prawaDostępność urzędu194
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia559497
Ikona - strzałka prawaWyłożenia mpzp1130
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1080909
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań359
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne38394
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska18617
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku18013
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku13579
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi18260
Ikona - strzałka prawa2016693
Ikona - strzałka prawa20191262
Ikona - strzałka prawaWybory25606
Ikona - strzałka prawaReferendum6882
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta1738
Ikona - strzałka prawa2020r.2256
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1878
Ikona - strzałka prawa20193996
Ikona - strzałka prawa201551
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6966
Ikona - strzałka prawa2014646
Ikona - strzałka prawa20193023
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu36593
Ikona - strzałka prawa201810996
Ikona - strzałka prawa20141726
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5844
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny1327
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 2020766
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20211353
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020801
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy62050
Ikona - strzałka prawaKomisje27856
Ikona - strzałka prawaSołtysi38566
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy46432
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy11598
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy29406
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy30371
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy28220
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska51956
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy23108
Ikona - strzałka prawaGOPS9584
Ikona - strzałka prawaGOK7001
Ikona - strzałka prawaGBP6874
Ikona - strzałka prawaZOPO15172
Ikona - strzałka prawaCS1710
Ikona - strzałka prawaSołectwa22034
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne9844
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10776
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe4523
Ikona - strzałka prawaSpółki gminne205
Ikona - strzałka prawaLPK100
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe37863
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy35856
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy18554
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy4730
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy17035
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy16843
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy39646
Ikona - strzałka prawaKierownicy31295
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli28000
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe39051
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie35515
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny20438
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny8127
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie47723
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy373573
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu84888
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10836
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy18351
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy30533
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami1672
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20182606
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20192596
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy41172
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał112872
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy152562
Ikona - strzałka prawa20211239
Ikona - strzałka prawa202010094
Ikona - strzałka prawa201921265
Ikona - strzałka prawa201823743
Ikona - strzałka prawa201721547
Ikona - strzałka prawa201623108
Ikona - strzałka prawa201530586
Ikona - strzałka prawa201433904
Ikona - strzałka prawa201331905
Ikona - strzałka prawa201229258
Ikona - strzałka prawa201124407
Ikona - strzałka prawa201014779
Ikona - strzałka prawa200920702
Ikona - strzałka prawa200848241
Ikona - strzałka prawa200718894
Ikona - strzałka prawa200637988
Ikona - strzałka prawa200524132
Ikona - strzałka prawa200443471
Ikona - strzałka prawa200329546
Ikona - strzałka prawa20024217
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji42184
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych4878
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli27260
Ikona - strzałka prawaBudżet22597
Ikona - strzałka prawa2021812
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF191
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa340
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany139
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany130
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy208
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie174
Ikona - strzałka prawa20202525
Ikona - strzałka prawa20195386
Ikona - strzałka prawa20183557
Ikona - strzałka prawa20174185
Ikona - strzałka prawa20164319
Ikona - strzałka prawa20156528
Ikona - strzałka prawa20145965
Ikona - strzałka prawa20135274
Ikona - strzałka prawa20125802
Ikona - strzałka prawa20116897
Ikona - strzałka prawa20104327
Ikona - strzałka prawa20098848
Ikona - strzałka prawa200810291
Ikona - strzałka prawa20076490
Ikona - strzałka prawa20069091
Ikona - strzałka prawa20057366
Ikona - strzałka prawa20047625
Ikona - strzałka prawa20036857
Ikona - strzałka prawa20026883
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3123
Ikona - strzałka prawa2021139
Ikona - strzałka prawa2020228
Ikona - strzałka prawa201984
Ikona - strzałka prawa201871
Ikona - strzałka prawa201752
Ikona - strzałka prawa201649
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne13456
Ikona - strzałka prawaJawność Finansów Publicznych22551
Ikona - strzałka prawa2021119
Ikona - strzałka prawa2020122
Ikona - strzałka prawa2019103
Ikona - strzałka prawa201849
Ikona - strzałka prawa201746
Ikona - strzałka prawa201645
Ikona - strzałka prawa201555
Ikona - strzałka prawa201449
Ikona - strzałka prawa201353
Ikona - strzałka prawa201246
Ikona - strzałka prawa201150
Ikona - strzałka prawa201044
Ikona - strzałka prawa200945
Ikona - strzałka prawa200844
Ikona - strzałka prawa200748
Ikona - strzałka prawa200649
Ikona - strzałka prawa200542
Ikona - strzałka prawaZobowiązania (obligacje, kredyty, pożyczki)2364
Ikona - strzałka prawa202170
Ikona - strzałka prawa202072
Ikona - strzałka prawa201955
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP12607
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10100
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu11186
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej27098
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza11840
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP15151
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10798
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów10058
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian26767

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-04-16 15:15:01, zmian dokonał(a): Grzegorz Krakowski

WCAG 2.0 (Level AA)