Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3003580
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje50137
Ikona - strzałka prawaDostępność urzędu1578
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia589192
Ikona - strzałka prawaWyłożenia mpzp4471
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1122116
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań1766
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne40268
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska19668
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku18757
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku13997
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi19014
Ikona - strzałka prawa2016937
Ikona - strzałka prawa20191677
Ikona - strzałka prawaWybory26221
Ikona - strzałka prawaReferendum7219
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta2026
Ikona - strzałka prawa2020r.2645
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP2163
Ikona - strzałka prawa20194549
Ikona - strzałka prawa2015283
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego7249
Ikona - strzałka prawa2014864
Ikona - strzałka prawa20193224
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu37208
Ikona - strzałka prawa201811643
Ikona - strzałka prawa20142089
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej6471
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny1969
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 2020991
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20212007
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201422
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy63958
Ikona - strzałka prawaKomisje28716
Ikona - strzałka prawaSołtysi39767
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy47949
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy12958
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy30492
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy31396
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy29108
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska53726
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy24484
Ikona - strzałka prawaGOPS10544
Ikona - strzałka prawaGOK7886
Ikona - strzałka prawaGBP7619
Ikona - strzałka prawaZOPO17453
Ikona - strzałka prawaCS2020
Ikona - strzałka prawaSołectwa23300
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne10546
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna11288
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe4908
Ikona - strzałka prawaSpółki gminne904
Ikona - strzałka prawaLPK458
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe40758
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy37243
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy19359
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy5360
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy17592
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy17573
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy41206
Ikona - strzałka prawaKierownicy32944
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli29245
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe40976
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie36808
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny21316
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny8565
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie51756
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy389816
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu90334
Ikona - strzałka prawaZałączniki do naboru11242
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy18965
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy31147
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami2073
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20183327
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20193534
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20201443
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy44793
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał120921
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy156836
Ikona - strzałka prawa20217327
Ikona - strzałka prawa202012756
Ikona - strzałka prawa201924274
Ikona - strzałka prawa201825754
Ikona - strzałka prawa201723591
Ikona - strzałka prawa201624735
Ikona - strzałka prawa201532479
Ikona - strzałka prawa201436197
Ikona - strzałka prawa201333655
Ikona - strzałka prawa201230752
Ikona - strzałka prawa201126088
Ikona - strzałka prawa201015790
Ikona - strzałka prawa200923145
Ikona - strzałka prawa200852740
Ikona - strzałka prawa200720179
Ikona - strzałka prawa200641760
Ikona - strzałka prawa200525908
Ikona - strzałka prawa200448162
Ikona - strzałka prawa200332560
Ikona - strzałka prawa20024580
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji44837
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych5875
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli27838
Ikona - strzałka prawaBudżet24546
Ikona - strzałka prawa2022127
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF69
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa83
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany42
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany51
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy54
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie30
Ikona - strzałka prawa20211942
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF558
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa823
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany458
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany521
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy650
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie446
Ikona - strzałka prawa20203211
Ikona - strzałka prawa20195915
Ikona - strzałka prawa20183972
Ikona - strzałka prawa20174458
Ikona - strzałka prawa20164579
Ikona - strzałka prawa20156804
Ikona - strzałka prawa20146351
Ikona - strzałka prawa20135528
Ikona - strzałka prawa20126060
Ikona - strzałka prawa20117150
Ikona - strzałka prawa20104574
Ikona - strzałka prawa20099181
Ikona - strzałka prawa200810596
Ikona - strzałka prawa20076821
Ikona - strzałka prawa20069346
Ikona - strzałka prawa20057656
Ikona - strzałka prawa20047888
Ikona - strzałka prawa20037126
Ikona - strzałka prawa20027163
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4042
Ikona - strzałka prawa2021567
Ikona - strzałka prawa2020626
Ikona - strzałka prawa2019338
Ikona - strzałka prawa2018247
Ikona - strzałka prawa2017217
Ikona - strzałka prawa2016223
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne14043
Ikona - strzałka prawaJawność Finansów Publicznych23435
Ikona - strzałka prawa2021541
Ikona - strzałka prawa2020375
Ikona - strzałka prawa2019328
Ikona - strzałka prawa2018256
Ikona - strzałka prawa2017252
Ikona - strzałka prawa2016243
Ikona - strzałka prawa2015254
Ikona - strzałka prawa2014249
Ikona - strzałka prawa2013254
Ikona - strzałka prawa2012252
Ikona - strzałka prawa2011258
Ikona - strzałka prawa2010259
Ikona - strzałka prawa2009232
Ikona - strzałka prawa2008227
Ikona - strzałka prawa2007239
Ikona - strzałka prawa2006245
Ikona - strzałka prawa2005222
Ikona - strzałka prawaZobowiązania (obligacje, kredyty, pożyczki)3009
Ikona - strzałka prawa2021369
Ikona - strzałka prawa2020312
Ikona - strzałka prawa2019255
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP13060
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10494
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu11660
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji publicznej27643
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione w BIP Gminy Lesznowola389
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza12513
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP15906
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11150
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów10471
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian28790

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-12-03 15:00:5, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)