Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2640759
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje46901
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia549024
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1069055
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne37626
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska18243
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku17803
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku13440
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi18074
Ikona - strzałka prawa2016624
Ikona - strzałka prawa20191186
Ikona - strzałka prawaWybory25430
Ikona - strzałka prawaReferendum2863
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta1669
Ikona - strzałka prawa2020r.2149
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1811
Ikona - strzałka prawa20193850
Ikona - strzałka prawa20156
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6903
Ikona - strzałka prawa2014594
Ikona - strzałka prawa20192973
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu36460
Ikona - strzałka prawa201810809
Ikona - strzałka prawa20141630
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5757
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny957
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 2020696
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021692
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020647
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy61419
Ikona - strzałka prawaKomisje27629
Ikona - strzałka prawaSołtysi38156
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy45977
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy11280
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy29102
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy30095
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy27923
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska51309
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy22522
Ikona - strzałka prawaGOPS9258
Ikona - strzałka prawaGOK6578
Ikona - strzałka prawaGBP6584
Ikona - strzałka prawaZOPO14329
Ikona - strzałka prawaCS1567
Ikona - strzałka prawaSołectwa21778
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne9636
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10637
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe4431
Ikona - strzałka prawaSpółki gminne30
Ikona - strzałka prawaLPK17
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe37167
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy35532
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy18340
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy4615
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy16914
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy16675
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy39369
Ikona - strzałka prawaKierownicy31010
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli27752
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe38565
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie34924
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny20224
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny8017
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie46586
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy368470
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu83583
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10697
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy18184
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy30306
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami1585
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20182440
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20192063
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy39947
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał109402
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy150808
Ikona - strzałka prawa2021230
Ikona - strzałka prawa20208003
Ikona - strzałka prawa201919658
Ikona - strzałka prawa201822805
Ikona - strzałka prawa201720815
Ikona - strzałka prawa201622416
Ikona - strzałka prawa201529917
Ikona - strzałka prawa201433038
Ikona - strzałka prawa201331340
Ikona - strzałka prawa201228784
Ikona - strzałka prawa201123867
Ikona - strzałka prawa201014478
Ikona - strzałka prawa200920000
Ikona - strzałka prawa200846732
Ikona - strzałka prawa200718483
Ikona - strzałka prawa200636828
Ikona - strzałka prawa200523513
Ikona - strzałka prawa200442095
Ikona - strzałka prawa200328737
Ikona - strzałka prawa20024066
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji41417
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych4561
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli27080
Ikona - strzałka prawaBudżet21706
Ikona - strzałka prawa2021210
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF59
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa59
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany36
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany17
Ikona - strzałka prawaZarządzenia i zmiany w budżecie26
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie43
Ikona - strzałka prawa20202180
Ikona - strzałka prawa20195206
Ikona - strzałka prawa20183450
Ikona - strzałka prawa20174092
Ikona - strzałka prawa20164253
Ikona - strzałka prawa20156453
Ikona - strzałka prawa20145856
Ikona - strzałka prawa20135210
Ikona - strzałka prawa20125731
Ikona - strzałka prawa20116840
Ikona - strzałka prawa20104269
Ikona - strzałka prawa20098759
Ikona - strzałka prawa200810213
Ikona - strzałka prawa20076401
Ikona - strzałka prawa20069028
Ikona - strzałka prawa20057297
Ikona - strzałka prawa20047565
Ikona - strzałka prawa20036785
Ikona - strzałka prawa20026816
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2749
Ikona - strzałka prawa20219
Ikona - strzałka prawa202025
Ikona - strzałka prawa201919
Ikona - strzałka prawa201812
Ikona - strzałka prawa20173
Ikona - strzałka prawa20162
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne13263
Ikona - strzałka prawaJawność Finansów Publicznych22139
Ikona - strzałka prawa202116
Ikona - strzałka prawa202013
Ikona - strzałka prawa201914
Ikona - strzałka prawaZobowiązania (obligacje, kredyty, pożyczki)2179
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP12477
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10002
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu11024
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej26956
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza11573
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP14913
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10708
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9958
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian26213

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-01-27 14:13:37, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)