Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1695557
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje32028
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia403357
Ikona - strzałka prawaPrzetargi870986
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne29315
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska13008
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku13132
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11335
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi13227
Ikona - strzałka prawaWybory16937
Ikona - strzałka prawaReferendum1517
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta5750
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu7961
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego4649
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu29475
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4380
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy49684
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy13132
Ikona - strzałka prawaKomisje21483
Ikona - strzałka prawaSołtysi30695
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy37049
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy4145
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy22255
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy22501
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy21867
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska42182
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy15264
Ikona - strzałka prawaGOPS4964
Ikona - strzałka prawaGOK3173
Ikona - strzałka prawaGBP3376
Ikona - strzałka prawaZOPO5857
Ikona - strzałka prawaCS138
Ikona - strzałka prawaSołectwa15292
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne6437
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8897
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3001
Ikona - strzałka prawaLPK14912
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe20895
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy27928
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy14069
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy1707
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12276
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy12789
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy30658
Ikona - strzałka prawaKierownicy24641
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli21813
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe32854
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie28033
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny15282
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6148
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie27877
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy279663
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu61736
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy8468
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy14326
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy26712
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy23886
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał71726
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy129582
Ikona - strzałka prawa20176606
Ikona - strzałka prawa201611194
Ikona - strzałka prawa201519608
Ikona - strzałka prawa201422703
Ikona - strzałka prawa201322423
Ikona - strzałka prawa201221325
Ikona - strzałka prawa201117096
Ikona - strzałka prawa201010316
Ikona - strzałka prawa200911480
Ikona - strzałka prawa200826245
Ikona - strzałka prawa200713303
Ikona - strzałka prawa200620490
Ikona - strzałka prawa200514471
Ikona - strzałka prawa200424152
Ikona - strzałka prawa200317040
Ikona - strzałka prawa20022374
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji29761
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji6970
Ikona - strzałka prawaKPS11365
Ikona - strzałka prawaKPG12858
Ikona - strzałka prawaKPPRiU10892
Ikona - strzałka prawaKR8699
Ikona - strzałka prawaKS4567
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli23820
Ikona - strzałka prawaBudżet12684
Ikona - strzałka prawa20171542
Ikona - strzałka prawa20162674
Ikona - strzałka prawa20154483
Ikona - strzałka prawa20144001
Ikona - strzałka prawa20133988
Ikona - strzałka prawa20124650
Ikona - strzałka prawa20115916
Ikona - strzałka prawa20103278
Ikona - strzałka prawa20097480
Ikona - strzałka prawa20088904
Ikona - strzałka prawa20075015
Ikona - strzałka prawa20068131
Ikona - strzałka prawa20056312
Ikona - strzałka prawa20046655
Ikona - strzałka prawa20035822
Ikona - strzałka prawa20025786
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne10511
Ikona - strzałka prawaDług publiczny16574
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP10462
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8169
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9277
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej24605
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza8777
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP11548
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8760
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8116
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian20111

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-12-11 09:05:54, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)