Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2270021
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje43066
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia508059
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1014989
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne34885
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska16676
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku16562
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12724
Ikona - strzałka prawa2019369
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi16887
Ikona - strzałka prawa2016229
Ikona - strzałka prawa2019585
Ikona - strzałka prawaWybory23416
Ikona - strzałka prawaReferendum2351
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta41
Ikona - strzałka prawa2020r.34
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1197
Ikona - strzałka prawa2019r.2691
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu9061
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6360
Ikona - strzałka prawa20192446
Ikona - strzałka prawa2014220
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu35355
Ikona - strzałka prawa20189388
Ikona - strzałka prawa2014977
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5244
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze210
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy58290
Ikona - strzałka prawaKomisje26317
Ikona - strzałka prawaSołtysi35485
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy43844
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy9606
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy27513
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy28578
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy26580
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska48983
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy20478
Ikona - strzałka prawaGOPS7802
Ikona - strzałka prawaGOK5143
Ikona - strzałka prawaGBP5317
Ikona - strzałka prawaZOPO10948
Ikona - strzałka prawaCS980
Ikona - strzałka prawaSołectwa20278
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne8657
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9999
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3921
Ikona - strzałka prawaLPK16598
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe33769
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy33946
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy17271
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy3885
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy15991
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy15762
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy37537
Ikona - strzałka prawaKierownicy29578
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli26412
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe36890
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie32721
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny18864
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7360
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie39970
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy351326
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu79762
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10162
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy17241
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy29202
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami997
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy960
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy33595
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał97781
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy144673
Ikona - strzałka prawa2020611
Ikona - strzałka prawa201913213
Ikona - strzałka prawa201818436
Ikona - strzałka prawa201717295
Ikona - strzałka prawa201619097
Ikona - strzałka prawa201526685
Ikona - strzałka prawa201429636
Ikona - strzałka prawa201328814
Ikona - strzałka prawa201226060
Ikona - strzałka prawa201121717
Ikona - strzałka prawa201012608
Ikona - strzałka prawa200915547
Ikona - strzałka prawa200837522
Ikona - strzałka prawa200716275
Ikona - strzałka prawa200630448
Ikona - strzałka prawa200521055
Ikona - strzałka prawa200434868
Ikona - strzałka prawa200323763
Ikona - strzałka prawa20023521
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji37617
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych2500
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli26217
Ikona - strzałka prawaBudżet18955
Ikona - strzałka prawa2020549
Ikona - strzałka prawa20193821
Ikona - strzałka prawa20182845
Ikona - strzałka prawa20173576
Ikona - strzałka prawa20163872
Ikona - strzałka prawa20155957
Ikona - strzałka prawa20145256
Ikona - strzałka prawa20134840
Ikona - strzałka prawa20125350
Ikona - strzałka prawa20116468
Ikona - strzałka prawa20103884
Ikona - strzałka prawa20098205
Ikona - strzałka prawa20089666
Ikona - strzałka prawa20075819
Ikona - strzałka prawa20068676
Ikona - strzałka prawa20056908
Ikona - strzałka prawa20047206
Ikona - strzałka prawa20036357
Ikona - strzałka prawa20026371
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1108
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne12378
Ikona - strzałka prawaDług publiczny20323
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji848
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11764
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9396
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10429
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej26234
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza10633
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP14035
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10085
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9405
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian23960

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-02-25 15:06:0, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)