Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2134575
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje41627
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia497341
Ikona - strzałka prawaPrzetargi999772
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne34042
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska16171
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku14898
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12542
Ikona - strzałka prawa2019211
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi16501
Ikona - strzałka prawa2016135
Ikona - strzałka prawa2019411
Ikona - strzałka prawaWybory23043
Ikona - strzałka prawaReferendum2230
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta7131
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1025
Ikona - strzałka prawa2019r.2313
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8936
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6221
Ikona - strzałka prawa20192299
Ikona - strzałka prawa2014142
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu35124
Ikona - strzałka prawa20189022
Ikona - strzałka prawa2014819
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5123
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze131
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy57240
Ikona - strzałka prawaKomisje25846
Ikona - strzałka prawaSołtysi34927
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy42859
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy8758
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy26635
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy27798
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy25836
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska48117
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy19817
Ikona - strzałka prawaGOPS7306
Ikona - strzałka prawaGOK4821
Ikona - strzałka prawaGBP5057
Ikona - strzałka prawaZOPO10229
Ikona - strzałka prawaCS826
Ikona - strzałka prawaSołectwa19813
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne8329
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9824
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3779
Ikona - strzałka prawaLPK16294
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe32170
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy33385
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy16779
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy3468
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy15580
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy15290
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy36822
Ikona - strzałka prawaKierownicy29107
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli25936
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe36315
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie32224
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny18210
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7175
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie38131
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy342926
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu77843
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9966
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy16846
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy28893
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami841
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy524
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy32150
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał94587
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy142710
Ikona - strzałka prawa20198131
Ikona - strzałka prawa201816585
Ikona - strzałka prawa201716402
Ikona - strzałka prawa201618323
Ikona - strzałka prawa201525847
Ikona - strzałka prawa201428912
Ikona - strzałka prawa201327975
Ikona - strzałka prawa201225491
Ikona - strzałka prawa201121319
Ikona - strzałka prawa201012376
Ikona - strzałka prawa200914957
Ikona - strzałka prawa200836009
Ikona - strzałka prawa200715941
Ikona - strzałka prawa200629282
Ikona - strzałka prawa200520526
Ikona - strzałka prawa200433328
Ikona - strzałka prawa200322846
Ikona - strzałka prawa20023303
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji36848
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych1932
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli25901
Ikona - strzałka prawaBudżet17799
Ikona - strzałka prawa20193137
Ikona - strzałka prawa20182616
Ikona - strzałka prawa20173385
Ikona - strzałka prawa20163702
Ikona - strzałka prawa20155769
Ikona - strzałka prawa20145106
Ikona - strzałka prawa20134728
Ikona - strzałka prawa20125252
Ikona - strzałka prawa20116369
Ikona - strzałka prawa20103779
Ikona - strzałka prawa20098100
Ikona - strzałka prawa20089553
Ikona - strzałka prawa20075678
Ikona - strzałka prawa20068601
Ikona - strzałka prawa20056784
Ikona - strzałka prawa20047093
Ikona - strzałka prawa20036260
Ikona - strzałka prawa20026249
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe633
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne12164
Ikona - strzałka prawaDług publiczny19637
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji217
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11602
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9242
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10266
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej26031
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza10415
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP13702
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9896
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9220
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian23106

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-11-13 13:07:10, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)