Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1856116
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje37565
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia461419
Ikona - strzałka prawaPrzetargi960549
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne32281
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska15051
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku14209
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12043
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi15185
Ikona - strzałka prawaWybory20846
Ikona - strzałka prawaReferendum1927
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6586
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8486
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego5107
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu34350
Ikona - strzałka prawa20187504
Ikona - strzałka prawa2014499
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4828
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy53726
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy14024
Ikona - strzałka prawaKomisje23521
Ikona - strzałka prawaSołtysi32979
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy39977
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy6378
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy24445
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy25217
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy24061
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska45633
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy17956
Ikona - strzałka prawaGOPS6343
Ikona - strzałka prawaGOK4158
Ikona - strzałka prawaGBP4346
Ikona - strzałka prawaZOPO8254
Ikona - strzałka prawaCS529
Ikona - strzałka prawaSołectwa17514
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne7495
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9396
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3463
Ikona - strzałka prawaLPK15664
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe27146
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy30728
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy15496
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2651
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14105
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy14101
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy34586
Ikona - strzałka prawaKierownicy27350
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli24214
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe34882
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie30707
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny16933
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6768
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie34141
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy311671
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu68145
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9283
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy15864
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy28012
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami454
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy28068
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał85560
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy137206
Ikona - strzałka prawa2019606
Ikona - strzałka prawa20189641
Ikona - strzałka prawa201713549
Ikona - strzałka prawa201615299
Ikona - strzałka prawa201523268
Ikona - strzałka prawa201426498
Ikona - strzałka prawa201325486
Ikona - strzałka prawa201223891
Ikona - strzałka prawa201119859
Ikona - strzałka prawa201011647
Ikona - strzałka prawa200913711
Ikona - strzałka prawa200831751
Ikona - strzałka prawa200714992
Ikona - strzałka prawa200625531
Ikona - strzałka prawa200518021
Ikona - strzałka prawa200429205
Ikona - strzałka prawa200320577
Ikona - strzałka prawa20022861
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji33639
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych368
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli25038
Ikona - strzałka prawaBudżet15662
Ikona - strzałka prawa2019641
Ikona - strzałka prawa20181823
Ikona - strzałka prawa20172745
Ikona - strzałka prawa20163300
Ikona - strzałka prawa20155260
Ikona - strzałka prawa20144661
Ikona - strzałka prawa20134441
Ikona - strzałka prawa20125031
Ikona - strzałka prawa20116204
Ikona - strzałka prawa20103587
Ikona - strzałka prawa20097862
Ikona - strzałka prawa20089291
Ikona - strzałka prawa20075365
Ikona - strzałka prawa20068439
Ikona - strzałka prawa20056580
Ikona - strzałka prawa20046902
Ikona - strzałka prawa20036081
Ikona - strzałka prawa20026041
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11468
Ikona - strzałka prawaDług publiczny18418
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11215
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8920
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9929
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25547
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza9835
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12659
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9543
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8889
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21809

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-02-15 10:43:08, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)