Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1638655
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje30222
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia383984
Ikona - strzałka prawaPrzetargi839203
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne28210
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska12282
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku12765
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11099
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi12470
Ikona - strzałka prawaWybory16589
Ikona - strzałka prawaReferendum1292
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta5372
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu7815
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego4541
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu29037
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4152
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy48504
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy12878
Ikona - strzałka prawaKomisje20912
Ikona - strzałka prawaSołtysi29940
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy35999
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy3456
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy21622
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy21874
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy21109
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska41023
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy14430
Ikona - strzałka prawaGOPS4452
Ikona - strzałka prawaGOK2847
Ikona - strzałka prawaGBP3028
Ikona - strzałka prawaZOPO5092
Ikona - strzałka prawaCS19
Ikona - strzałka prawaSołectwa14725
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne6089
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8708
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe2805
Ikona - strzałka prawaLPK14637
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe18890
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy26973
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy13519
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy1194
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy11812
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy12147
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy29164
Ikona - strzałka prawaKierownicy23343
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli20707
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe32232
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie26989
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny14818
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny5925
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie25566
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy270690
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu60209
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy8176
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy13850
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy26145
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy22643
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał66618
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy126934
Ikona - strzałka prawa20172175
Ikona - strzałka prawa20169221
Ikona - strzałka prawa201517437
Ikona - strzałka prawa201420917
Ikona - strzałka prawa201320832
Ikona - strzałka prawa201220038
Ikona - strzałka prawa201115737
Ikona - strzałka prawa20109653
Ikona - strzałka prawa200910741
Ikona - strzałka prawa200823988
Ikona - strzałka prawa200712665
Ikona - strzałka prawa200618584
Ikona - strzałka prawa200512949
Ikona - strzałka prawa200422140
Ikona - strzałka prawa200315733
Ikona - strzałka prawa20022178
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji28551
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji6541
Ikona - strzałka prawaKPS10861
Ikona - strzałka prawaKPG12302
Ikona - strzałka prawaKPPRiU10357
Ikona - strzałka prawaKR8347
Ikona - strzałka prawaKS4349
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli23352
Ikona - strzałka prawaBudżet11658
Ikona - strzałka prawa2017836
Ikona - strzałka prawa20162125
Ikona - strzałka prawa20153982
Ikona - strzałka prawa20143618
Ikona - strzałka prawa20133767
Ikona - strzałka prawa20124485
Ikona - strzałka prawa20115793
Ikona - strzałka prawa20103187
Ikona - strzałka prawa20097354
Ikona - strzałka prawa20088746
Ikona - strzałka prawa20074892
Ikona - strzałka prawa20067995
Ikona - strzałka prawa20056232
Ikona - strzałka prawa20046578
Ikona - strzałka prawa20035740
Ikona - strzałka prawa20025715
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne10115
Ikona - strzałka prawaDług publiczny15779
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP10148
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7947
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9079
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej24341
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza8391
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP11203
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8381
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów7820
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian19568

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-06-22 13:22:07, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)