Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2228616
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje42591
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia503816
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1009715
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne34624
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska16464
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku16430
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12652
Ikona - strzałka prawa2019303
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi16745
Ikona - strzałka prawa2016197
Ikona - strzałka prawa2019516
Ikona - strzałka prawaWybory23258
Ikona - strzałka prawaReferendum2312
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta7283
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1134
Ikona - strzałka prawa2019r.2567
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu9024
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6317
Ikona - strzałka prawa2014195
Ikona - strzałka prawa20192394
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu35282
Ikona - strzałka prawa20189243
Ikona - strzałka prawa2014924
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5205
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze185
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy57886
Ikona - strzałka prawaKomisje26104
Ikona - strzałka prawaSołtysi35278
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy43514
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy9334
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy27263
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy28370
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy26363
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska48732
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy20270
Ikona - strzałka prawaGOPS7632
Ikona - strzałka prawaGOK5035
Ikona - strzałka prawaGBP5246
Ikona - strzałka prawaZOPO10747
Ikona - strzałka prawaCS942
Ikona - strzałka prawaSołectwa20112
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne8536
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9948
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3867
Ikona - strzałka prawaLPK16505
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe33300
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy33776
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy17128
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy3782
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy15887
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy15628
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy37358
Ikona - strzałka prawaKierownicy29452
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli26272
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe36708
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie32571
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny18643
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7287
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie39393
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy348760
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu79265
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10077
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy17136
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy29103
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami951
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy783
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy33125
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał96742
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy143972
Ikona - strzałka prawa2020132
Ikona - strzałka prawa201911072
Ikona - strzałka prawa201817801
Ikona - strzałka prawa201716910
Ikona - strzałka prawa201618857
Ikona - strzałka prawa201526407
Ikona - strzałka prawa201429444
Ikona - strzałka prawa201328452
Ikona - strzałka prawa201225835
Ikona - strzałka prawa201121564
Ikona - strzałka prawa201012543
Ikona - strzałka prawa200915402
Ikona - strzałka prawa200837087
Ikona - strzałka prawa200716165
Ikona - strzałka prawa200630095
Ikona - strzałka prawa200520862
Ikona - strzałka prawa200434351
Ikona - strzałka prawa200323434
Ikona - strzałka prawa20023465
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji37343
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych2268
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli26119
Ikona - strzałka prawaBudżet18676
Ikona - strzałka prawa2020398
Ikona - strzałka prawa20193660
Ikona - strzałka prawa20182806
Ikona - strzałka prawa20173522
Ikona - strzałka prawa20163828
Ikona - strzałka prawa20155908
Ikona - strzałka prawa20145207
Ikona - strzałka prawa20134801
Ikona - strzałka prawa20125325
Ikona - strzałka prawa20116434
Ikona - strzałka prawa20103852
Ikona - strzałka prawa20098164
Ikona - strzałka prawa20089621
Ikona - strzałka prawa20075764
Ikona - strzałka prawa20068648
Ikona - strzałka prawa20056870
Ikona - strzałka prawa20047167
Ikona - strzałka prawa20036324
Ikona - strzałka prawa20026325
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe970
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne12307
Ikona - strzałka prawaDług publiczny19972
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji681
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11707
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9344
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10380
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej26168
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza10561
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP13906
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10031
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9327
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian23724

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-01-24 13:47:46, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)