Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1743428
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje33741
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia423374
Ikona - strzałka prawaPrzetargi899570
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne30351
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska13784
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku13549
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11605
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi13880
Ikona - strzałka prawaWybory17598
Ikona - strzałka prawaReferendum1719
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6043
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8220
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego4808
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu30130
Ikona - strzałka prawa2018458
Ikona - strzałka prawa201469
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4580
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy50801
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy13396
Ikona - strzałka prawaKomisje22119
Ikona - strzałka prawaSołtysi31385
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy37947
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy4824
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy23009
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy23135
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy22535
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska43356
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy16099
Ikona - strzałka prawaGOPS5414
Ikona - strzałka prawaGOK3562
Ikona - strzałka prawaGBP3728
Ikona - strzałka prawaZOPO6579
Ikona - strzałka prawaCS302
Ikona - strzałka prawaSołectwa15848
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne6837
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9084
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3210
Ikona - strzałka prawaLPK15172
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe22387
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy28641
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy14511
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2015
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12693
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy13190
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy31613
Ikona - strzałka prawaKierownicy25499
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli22623
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe33487
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie28849
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny15846
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6442
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie30520
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy289186
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu63641
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy8785
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy14799
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy27244
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami98
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy25182
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał76319
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy132403
Ikona - strzałka prawa20181460
Ikona - strzałka prawa201710141
Ikona - strzałka prawa201612500
Ikona - strzałka prawa201520907
Ikona - strzałka prawa201424020
Ikona - strzałka prawa201323556
Ikona - strzałka prawa201222288
Ikona - strzałka prawa201117989
Ikona - strzałka prawa201010862
Ikona - strzałka prawa200912162
Ikona - strzałka prawa200828240
Ikona - strzałka prawa200713907
Ikona - strzałka prawa200622410
Ikona - strzałka prawa200515833
Ikona - strzałka prawa200425843
Ikona - strzałka prawa200318187
Ikona - strzałka prawa20022567
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji30906
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji7461
Ikona - strzałka prawaKPS11779
Ikona - strzałka prawaKPG13369
Ikona - strzałka prawaKPPRiU11439
Ikona - strzałka prawaKR9078
Ikona - strzałka prawaKS4789
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli24378
Ikona - strzałka prawaBudżet13901
Ikona - strzałka prawa2018847
Ikona - strzałka prawa20172188
Ikona - strzałka prawa20162993
Ikona - strzałka prawa20154804
Ikona - strzałka prawa20144276
Ikona - strzałka prawa20134183
Ikona - strzałka prawa20124836
Ikona - strzałka prawa20116065
Ikona - strzałka prawa20103440
Ikona - strzałka prawa20097659
Ikona - strzałka prawa20089076
Ikona - strzałka prawa20075166
Ikona - strzałka prawa20068293
Ikona - strzałka prawa20056446
Ikona - strzałka prawa20046758
Ikona - strzałka prawa20035936
Ikona - strzałka prawa20025900
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne10913
Ikona - strzałka prawaDług publiczny17192
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP10823
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8519
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9568
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej24996
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza9137
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12030
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9110
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8463
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian20710

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-04-24 12:59:57, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)