Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1881780
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje38552
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia471706
Ikona - strzałka prawaPrzetargi970491
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne32716
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska15305
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku14382
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12190
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi15485
Ikona - strzałka prawaWybory21244
Ikona - strzałka prawaReferendum1992
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6711
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8554
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego5357
Ikona - strzałka prawa2019233
Ikona - strzałka prawa201418
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu34546
Ikona - strzałka prawa20188014
Ikona - strzałka prawa2014572
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4869
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy54606
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy14210
Ikona - strzałka prawaKomisje24894
Ikona - strzałka prawaSołtysi33501
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy40436
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy6698
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy24818
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy25831
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy24395
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska46264
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy18478
Ikona - strzałka prawaGOPS6519
Ikona - strzałka prawaGOK4314
Ikona - strzałka prawaGBP4524
Ikona - strzałka prawaZOPO8750
Ikona - strzałka prawaCS577
Ikona - strzałka prawaSołectwa17986
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne7696
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9487
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3541
Ikona - strzałka prawaLPK15801
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe28187
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy31124
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy15751
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2789
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14454
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy14300
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy35189
Ikona - strzałka prawaKierownicy27757
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli24696
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe35242
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie31091
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny17208
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6882
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie35225
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy317968
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu69824
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9442
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy16203
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy28274
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami555
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy29179
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał88096
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy138716
Ikona - strzałka prawa20191954
Ikona - strzałka prawa201812179
Ikona - strzałka prawa201714399
Ikona - strzałka prawa201616053
Ikona - strzałka prawa201523944
Ikona - strzałka prawa201427205
Ikona - strzałka prawa201326159
Ikona - strzałka prawa201224350
Ikona - strzałka prawa201120322
Ikona - strzałka prawa201011868
Ikona - strzałka prawa200914060
Ikona - strzałka prawa200832778
Ikona - strzałka prawa200715265
Ikona - strzałka prawa200626434
Ikona - strzałka prawa200518520
Ikona - strzałka prawa200430182
Ikona - strzałka prawa200321256
Ikona - strzałka prawa20022980
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji34378
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych774
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli25273
Ikona - strzałka prawaBudżet16209
Ikona - strzałka prawa20191127
Ikona - strzałka prawa20182069
Ikona - strzałka prawa20172946
Ikona - strzałka prawa20163405
Ikona - strzałka prawa20155424
Ikona - strzałka prawa20144798
Ikona - strzałka prawa20134536
Ikona - strzałka prawa20125092
Ikona - strzałka prawa20116250
Ikona - strzałka prawa20103644
Ikona - strzałka prawa20097930
Ikona - strzałka prawa20089371
Ikona - strzałka prawa20075471
Ikona - strzałka prawa20068483
Ikona - strzałka prawa20056629
Ikona - strzałka prawa20046955
Ikona - strzałka prawa20036125
Ikona - strzałka prawa20026088
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11647
Ikona - strzałka prawaDług publiczny18688
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11322
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9005
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10019
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25671
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza10032
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12842
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9641
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8982
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian22008

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-04-19 11:15:0, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)