Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1677515
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje31489
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia397519
Ikona - strzałka prawaPrzetargi858741
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne28913
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska12784
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku13020
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11276
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi12947
Ikona - strzałka prawaWybory16835
Ikona - strzałka prawaReferendum1452
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta5592
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu7898
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego4617
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu29303
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4318
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy49303
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy13048
Ikona - strzałka prawaKomisje21272
Ikona - strzałka prawaSołtysi30457
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy36729
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy3902
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy22033
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy22289
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy21616
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska41784
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy14976
Ikona - strzałka prawaGOPS4798
Ikona - strzałka prawaGOK3029
Ikona - strzałka prawaGBP3242
Ikona - strzałka prawaZOPO5620
Ikona - strzałka prawaCS92
Ikona - strzałka prawaSołectwa15161
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne6333
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8834
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe2946
Ikona - strzałka prawaLPK14834
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe20312
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy27640
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy13930
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy1479
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12136
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy12547
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy30211
Ikona - strzałka prawaKierownicy24192
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli21432
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe32657
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie27698
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny15118
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6098
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie27082
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy276745
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu61185
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy8377
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy14171
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy26506
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy23419
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał69734
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy128609
Ikona - strzałka prawa20174722
Ikona - strzałka prawa201610516
Ikona - strzałka prawa201518724
Ikona - strzałka prawa201421987
Ikona - strzałka prawa201321816
Ikona - strzałka prawa201220804
Ikona - strzałka prawa201116551
Ikona - strzałka prawa201010060
Ikona - strzałka prawa200911239
Ikona - strzałka prawa200825523
Ikona - strzałka prawa200713091
Ikona - strzałka prawa200619816
Ikona - strzałka prawa200513865
Ikona - strzałka prawa200423445
Ikona - strzałka prawa200316608
Ikona - strzałka prawa20022303
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji29377
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji6841
Ikona - strzałka prawaKPS11187
Ikona - strzałka prawaKPG12673
Ikona - strzałka prawaKPPRiU10676
Ikona - strzałka prawaKR8586
Ikona - strzałka prawaKS4505
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli23659
Ikona - strzałka prawaBudżet12282
Ikona - strzałka prawa20171276
Ikona - strzałka prawa20162441
Ikona - strzałka prawa20154251
Ikona - strzałka prawa20143858
Ikona - strzałka prawa20133898
Ikona - strzałka prawa20124621
Ikona - strzałka prawa20115888
Ikona - strzałka prawa20103258
Ikona - strzałka prawa20097448
Ikona - strzałka prawa20088844
Ikona - strzałka prawa20074977
Ikona - strzałka prawa20068077
Ikona - strzałka prawa20056285
Ikona - strzałka prawa20046629
Ikona - strzałka prawa20035796
Ikona - strzałka prawa20025766
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne10358
Ikona - strzałka prawaDług publiczny16288
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP10400
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8100
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9225
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej24527
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza8662
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP11443
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8583
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8009
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian19904

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-10-19 14:23:50, zmian dokonał(a): gregk

WCAG 2.0 (Level AA)