Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1627426
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje29857
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia381178
Ikona - strzałka prawaPrzetargi835420
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne28013
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska12186
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku12719
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11068
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi12375
Ikona - strzałka prawaWybory16534
Ikona - strzałka prawaReferendum1255
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta5306
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu7797
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego4526
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu28967
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4116
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy48268
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy12837
Ikona - strzałka prawaKomisje20817
Ikona - strzałka prawaSołtysi29834
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy35848
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy3332
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy21517
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy21764
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy20977
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska40801
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy14218
Ikona - strzałka prawaGOPS4378
Ikona - strzałka prawaGOK2790
Ikona - strzałka prawaGBP2979
Ikona - strzałka prawaZOPO4977
Ikona - strzałka prawaSołectwa14643
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne6035
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8677
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe2779
Ikona - strzałka prawaLPK14590
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe18424
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy26784
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy13429
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy1107
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy11744
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy12049
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy28937
Ikona - strzałka prawaKierownicy23179
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli20543
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe32085
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie26773
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny14712
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny5891
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie25197
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy269238
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu60070
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy8153
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy13752
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy26076
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy22383
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał65837
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy126380
Ikona - strzałka prawa20171641
Ikona - strzałka prawa20168832
Ikona - strzałka prawa201516929
Ikona - strzałka prawa201420583
Ikona - strzałka prawa201320539
Ikona - strzałka prawa201219850
Ikona - strzałka prawa201115483
Ikona - strzałka prawa20109537
Ikona - strzałka prawa200910631
Ikona - strzałka prawa200823717
Ikona - strzałka prawa200712593
Ikona - strzałka prawa200618384
Ikona - strzałka prawa200512774
Ikona - strzałka prawa200421870
Ikona - strzałka prawa200315519
Ikona - strzałka prawa20022130
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji28307
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji6472
Ikona - strzałka prawaKPS10784
Ikona - strzałka prawaKPG12246
Ikona - strzałka prawaKPPRiU10298
Ikona - strzałka prawaKR8292
Ikona - strzałka prawaKS4330
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli23260
Ikona - strzałka prawaBudżet11488
Ikona - strzałka prawa2017722
Ikona - strzałka prawa20162063
Ikona - strzałka prawa20153911
Ikona - strzałka prawa20143560
Ikona - strzałka prawa20133736
Ikona - strzałka prawa20124466
Ikona - strzałka prawa20115783
Ikona - strzałka prawa20103170
Ikona - strzałka prawa20097341
Ikona - strzałka prawa20088728
Ikona - strzałka prawa20074863
Ikona - strzałka prawa20067971
Ikona - strzałka prawa20056222
Ikona - strzałka prawa20046567
Ikona - strzałka prawa20035725
Ikona - strzałka prawa20025698
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne10038
Ikona - strzałka prawaDług publiczny15667
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP10108
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7893
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9035
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej24285
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza8327
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP11160
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8319
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów7777
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian19464

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-05-22 15:49:17, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)