Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2093071
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje41288
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia493563
Ikona - strzałka prawaPrzetargi995850
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne33841
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska16045
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku14768
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12497
Ikona - strzałka prawa2019172
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi16414
Ikona - strzałka prawa2016112
Ikona - strzałka prawa2019355
Ikona - strzałka prawaWybory22928
Ikona - strzałka prawaReferendum2195
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta7071
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP915
Ikona - strzałka prawa2019r.2085
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8885
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6178
Ikona - strzałka prawa20192236
Ikona - strzałka prawa2014125
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu35047
Ikona - strzałka prawa20188881
Ikona - strzałka prawa2014773
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5082
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze108
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy56897
Ikona - strzałka prawaKomisje25684
Ikona - strzałka prawaSołtysi34792
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy42584
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy8480
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy26372
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy27584
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy25599
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska47872
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy19617
Ikona - strzałka prawaGOPS7197
Ikona - strzałka prawaGOK4733
Ikona - strzałka prawaGBP4982
Ikona - strzałka prawaZOPO10023
Ikona - strzałka prawaCS790
Ikona - strzałka prawaSołectwa19564
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne8248
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9778
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3737
Ikona - strzałka prawaLPK16201
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe31720
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy33198
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy16635
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy3376
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy15478
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy15066
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy36622
Ikona - strzałka prawaKierownicy28918
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli25790
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe36149
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie32108
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny18079
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7142
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie37698
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy340019
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu76853
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9905
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy16772
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy28819
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami792
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy439
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy31593
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał93268
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy142039
Ikona - strzałka prawa20196842
Ikona - strzałka prawa201816065
Ikona - strzałka prawa201716074
Ikona - strzałka prawa201617872
Ikona - strzałka prawa201525462
Ikona - strzałka prawa201428599
Ikona - strzałka prawa201327653
Ikona - strzałka prawa201225318
Ikona - strzałka prawa201121169
Ikona - strzałka prawa201012308
Ikona - strzałka prawa200914756
Ikona - strzałka prawa200835476
Ikona - strzałka prawa200715835
Ikona - strzałka prawa200628779
Ikona - strzałka prawa200520169
Ikona - strzałka prawa200432789
Ikona - strzałka prawa200322616
Ikona - strzałka prawa20023260
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji36505
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych1764
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli25813
Ikona - strzałka prawaBudżet17503
Ikona - strzałka prawa20192851
Ikona - strzałka prawa20182485
Ikona - strzałka prawa20173324
Ikona - strzałka prawa20163661
Ikona - strzałka prawa20155712
Ikona - strzałka prawa20145066
Ikona - strzałka prawa20134707
Ikona - strzałka prawa20125229
Ikona - strzałka prawa20116352
Ikona - strzałka prawa20103762
Ikona - strzałka prawa20098077
Ikona - strzałka prawa20089527
Ikona - strzałka prawa20075652
Ikona - strzałka prawa20068581
Ikona - strzałka prawa20056754
Ikona - strzałka prawa20047072
Ikona - strzałka prawa20036239
Ikona - strzałka prawa20026225
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe481
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne12103
Ikona - strzałka prawaDług publiczny19433
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji93
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11557
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9210
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10232
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25982
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza10351
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP13593
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9857
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9190
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian22942

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-10-11 12:13:31, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)