Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2327194
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje43550
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia512502
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1022226
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne35171
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska16823
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku16690
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12790
Ikona - strzałka prawa2019441
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi17037
Ikona - strzałka prawa2016254
Ikona - strzałka prawa2019635
Ikona - strzałka prawaWybory23682
Ikona - strzałka prawaReferendum2417
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta225
Ikona - strzałka prawa2020r.219
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1268
Ikona - strzałka prawa2019r.2834
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu9107
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6410
Ikona - strzałka prawa2014238
Ikona - strzałka prawa20192523
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu35421
Ikona - strzałka prawa20189569
Ikona - strzałka prawa20141028
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5291
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze247
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny156
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 2020114
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 202160
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy58732
Ikona - strzałka prawaKomisje26515
Ikona - strzałka prawaSołtysi36415
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy44139
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy9838
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy27764
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy28784
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy26794
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska49264
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy20702
Ikona - strzałka prawaGOPS8001
Ikona - strzałka prawaGOK5286
Ikona - strzałka prawaGBP5430
Ikona - strzałka prawaZOPO11259
Ikona - strzałka prawaCS1033
Ikona - strzałka prawaSołectwa20467
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne8777
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10062
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3978
Ikona - strzałka prawaLPK16710
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe34151
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy34123
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy17402
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy3964
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy16116
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy15859
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy37682
Ikona - strzałka prawaKierownicy29714
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli26534
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe37113
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie32958
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny19060
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7441
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie40633
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy353435
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu80038
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10237
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy17387
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy29348
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami1059
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy1255
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy34045
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał98796
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy145277
Ikona - strzałka prawa2020957
Ikona - strzałka prawa201914298
Ikona - strzałka prawa201819068
Ikona - strzałka prawa201717604
Ikona - strzałka prawa201619423
Ikona - strzałka prawa201526969
Ikona - strzałka prawa201429863
Ikona - strzałka prawa201329012
Ikona - strzałka prawa201226282
Ikona - strzałka prawa201121892
Ikona - strzałka prawa201012737
Ikona - strzałka prawa200915804
Ikona - strzałka prawa200838081
Ikona - strzałka prawa200716416
Ikona - strzałka prawa200630927
Ikona - strzałka prawa200521315
Ikona - strzałka prawa200435544
Ikona - strzałka prawa200324194
Ikona - strzałka prawa20023572
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji37988
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych2880
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli26339
Ikona - strzałka prawaBudżet19265
Ikona - strzałka prawa2020678
Ikona - strzałka prawa20194012
Ikona - strzałka prawa20182924
Ikona - strzałka prawa20173642
Ikona - strzałka prawa20163909
Ikona - strzałka prawa20156017
Ikona - strzałka prawa20145300
Ikona - strzałka prawa20134865
Ikona - strzałka prawa20125382
Ikona - strzałka prawa20116504
Ikona - strzałka prawa20103912
Ikona - strzałka prawa20098258
Ikona - strzałka prawa20089721
Ikona - strzałka prawa20075867
Ikona - strzałka prawa20068709
Ikona - strzałka prawa20056956
Ikona - strzałka prawa20047241
Ikona - strzałka prawa20036386
Ikona - strzałka prawa20026416
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1260
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne12502
Ikona - strzałka prawaDług publiczny20514
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji992
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11842
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9457
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10516
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej26318
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza10805
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP14160
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10198
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9480
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24190

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-04-08 16:07:29, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)