Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2026574
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje40648
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia488673
Ikona - strzałka prawaPrzetargi988933
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne33483
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska15803
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku14639
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12398
Ikona - strzałka prawa2019103
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi16214
Ikona - strzałka prawa201655
Ikona - strzałka prawa2019280
Ikona - strzałka prawaWybory22247
Ikona - strzałka prawaReferendum2132
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6936
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP52
Ikona - strzałka prawa2019r.49
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8704
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6058
Ikona - strzałka prawa20191312
Ikona - strzałka prawa201494
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu34862
Ikona - strzałka prawa20188637
Ikona - strzałka prawa2014706
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5023
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze73
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy56296
Ikona - strzałka prawaKomisje25485
Ikona - strzałka prawaSołtysi34509
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy42172
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy8088
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy26008
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy27212
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy25323
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska47468
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy19291
Ikona - strzałka prawaGOPS6976
Ikona - strzałka prawaGOK4582
Ikona - strzałka prawaGBP4826
Ikona - strzałka prawaZOPO9659
Ikona - strzałka prawaCS718
Ikona - strzałka prawaSołectwa18694
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne8089
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9670
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3674
Ikona - strzałka prawaLPK16089
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe30972
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy32861
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy16386
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy3226
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy15175
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy14898
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy36220
Ikona - strzałka prawaKierownicy28667
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli25481
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe35868
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie31826
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny17844
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7066
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie36954
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy334725
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu75039
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9800
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy16601
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy28659
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami724
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy291
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy31012
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał91951
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy141110
Ikona - strzałka prawa20195361
Ikona - strzałka prawa201815169
Ikona - strzałka prawa201715649
Ikona - strzałka prawa201617321
Ikona - strzałka prawa201525071
Ikona - strzałka prawa201428216
Ikona - strzałka prawa201327195
Ikona - strzałka prawa201224960
Ikona - strzałka prawa201120890
Ikona - strzałka prawa201012176
Ikona - strzałka prawa200914559
Ikona - strzałka prawa200834614
Ikona - strzałka prawa200715639
Ikona - strzałka prawa200627953
Ikona - strzałka prawa200519258
Ikona - strzałka prawa200431858
Ikona - strzałka prawa200322208
Ikona - strzałka prawa20023176
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji36134
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych1402
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli25674
Ikona - strzałka prawaBudżet17114
Ikona - strzałka prawa20192451
Ikona - strzałka prawa20182359
Ikona - strzałka prawa20173239
Ikona - strzałka prawa20163594
Ikona - strzałka prawa20155648
Ikona - strzałka prawa20144997
Ikona - strzałka prawa20134654
Ikona - strzałka prawa20125182
Ikona - strzałka prawa20116323
Ikona - strzałka prawa20103726
Ikona - strzałka prawa20098033
Ikona - strzałka prawa20089476
Ikona - strzałka prawa20075606
Ikona - strzałka prawa20068548
Ikona - strzałka prawa20056715
Ikona - strzałka prawa20047029
Ikona - strzałka prawa20036196
Ikona - strzałka prawa20026184
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe346
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11988
Ikona - strzałka prawaDług publiczny19198
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11479
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9141
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10167
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25877
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza10256
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP13138
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9795
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9129
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian22592

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-08-23 15:58:59, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)