Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1783340
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje34870
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia435769
Ikona - strzałka prawaPrzetargi922535
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne31015
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska14205
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku13810
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11750
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi14334
Ikona - strzałka prawaWybory17961
Ikona - strzałka prawaReferendum1787
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6208
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8303
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego4895
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu30644
Ikona - strzałka prawa20181037
Ikona - strzałka prawa2014206
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4675
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy51498
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy13510
Ikona - strzałka prawaKomisje22410
Ikona - strzałka prawaSołtysi31865
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy38516
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy5224
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy23413
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy23604
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy23003
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska44075
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy16761
Ikona - strzałka prawaGOPS5689
Ikona - strzałka prawaGOK3748
Ikona - strzałka prawaGBP3945
Ikona - strzałka prawaZOPO7165
Ikona - strzałka prawaCS374
Ikona - strzałka prawaSołectwa16207
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne7030
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9189
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3309
Ikona - strzałka prawaLPK15335
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe24201
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy29489
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy14888
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2247
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13053
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy13546
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy32502
Ikona - strzałka prawaKierownicy26217
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli23204
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe33928
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie29420
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny16294
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6529
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie31666
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy296345
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu64972
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy8947
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy15074
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy27517
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami217
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy25987
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał79461
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy134066
Ikona - strzałka prawa20183586
Ikona - strzałka prawa201711554
Ikona - strzałka prawa201613538
Ikona - strzałka prawa201521855
Ikona - strzałka prawa201424974
Ikona - strzałka prawa201324292
Ikona - strzałka prawa201222846
Ikona - strzałka prawa201118691
Ikona - strzałka prawa201011141
Ikona - strzałka prawa200912631
Ikona - strzałka prawa200829478
Ikona - strzałka prawa200714244
Ikona - strzałka prawa200623380
Ikona - strzałka prawa200516614
Ikona - strzałka prawa200426855
Ikona - strzałka prawa200318952
Ikona - strzałka prawa20022671
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji31700
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji7688
Ikona - strzałka prawaKPS11992
Ikona - strzałka prawaKPG13579
Ikona - strzałka prawaKPPRiU11679
Ikona - strzałka prawaKR9247
Ikona - strzałka prawaKS4881
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli24582
Ikona - strzałka prawaBudżet14434
Ikona - strzałka prawa20181164
Ikona - strzałka prawa20172391
Ikona - strzałka prawa20163127
Ikona - strzałka prawa20154959
Ikona - strzałka prawa20144418
Ikona - strzałka prawa20134254
Ikona - strzałka prawa20124896
Ikona - strzałka prawa20116110
Ikona - strzałka prawa20103484
Ikona - strzałka prawa20097737
Ikona - strzałka prawa20089145
Ikona - strzałka prawa20075236
Ikona - strzałka prawa20068345
Ikona - strzałka prawa20056486
Ikona - strzałka prawa20046800
Ikona - strzałka prawa20035980
Ikona - strzałka prawa20025944
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11086
Ikona - strzałka prawaDług publiczny17543
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP10964
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8652
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9697
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25197
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza9358
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12240
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9258
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8646
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21110

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-08-14 14:48:36, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)