Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1657750
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje30892
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia390341
Ikona - strzałka prawaPrzetargi848871
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne28560
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska12477
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku12864
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11169
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi12663
Ikona - strzałka prawaWybory16683
Ikona - strzałka prawaReferendum1380
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta5469
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu7852
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego4577
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu29154
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4234
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy48879
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy12959
Ikona - strzałka prawaKomisje21058
Ikona - strzałka prawaSołtysi30159
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy36331
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy3657
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy21801
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy22071
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy21355
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska41355
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy14697
Ikona - strzałka prawaGOPS4621
Ikona - strzałka prawaGOK2941
Ikona - strzałka prawaGBP3126
Ikona - strzałka prawaZOPO5340
Ikona - strzałka prawaCS53
Ikona - strzałka prawaSołectwa14864
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne6204
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8767
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe2875
Ikona - strzałka prawaLPK14742
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe19758
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy27380
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy13755
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy1373
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12008
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy12388
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy29769
Ikona - strzałka prawaKierownicy23777
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli21071
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe32457
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie27330
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny14940
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny5994
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie26271
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy273250
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu60445
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy8251
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy13985
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy26305
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy23002
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał67997
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy127666
Ikona - strzałka prawa20173221
Ikona - strzałka prawa20169705
Ikona - strzałka prawa201517997
Ikona - strzałka prawa201421372
Ikona - strzałka prawa201321189
Ikona - strzałka prawa201220313
Ikona - strzałka prawa201116067
Ikona - strzałka prawa20109824
Ikona - strzałka prawa200910995
Ikona - strzałka prawa200824703
Ikona - strzałka prawa200712821
Ikona - strzałka prawa200619068
Ikona - strzałka prawa200513404
Ikona - strzałka prawa200422725
Ikona - strzałka prawa200316121
Ikona - strzałka prawa20022240
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji28884
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji6712
Ikona - strzałka prawaKPS11011
Ikona - strzałka prawaKPG12473
Ikona - strzałka prawaKPPRiU10509
Ikona - strzałka prawaKR8467
Ikona - strzałka prawaKS4424
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli23512
Ikona - strzałka prawaBudżet12007
Ikona - strzałka prawa20171078
Ikona - strzałka prawa20162327
Ikona - strzałka prawa20154094
Ikona - strzałka prawa20143724
Ikona - strzałka prawa20133819
Ikona - strzałka prawa20124514
Ikona - strzałka prawa20115831
Ikona - strzałka prawa20103213
Ikona - strzałka prawa20097398
Ikona - strzałka prawa20088790
Ikona - strzałka prawa20074938
Ikona - strzałka prawa20068030
Ikona - strzałka prawa20056258
Ikona - strzałka prawa20046604
Ikona - strzałka prawa20035770
Ikona - strzałka prawa20025742
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne10243
Ikona - strzałka prawaDług publiczny16031
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP10237
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8025
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9157
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej24432
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza8515
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP11303
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8481
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów7904
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian19743

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-08-18 12:28:4, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)