Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1947551
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje39649
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia481721
Ikona - strzałka prawaPrzetargi980542
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne33095
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska15538
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku14504
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12291
Ikona - strzałka prawa201919
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi15930
Ikona - strzałka prawa20162
Ikona - strzałka prawa2019149
Ikona - strzałka prawaWybory21938
Ikona - strzałka prawaReferendum2069
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6815
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8622
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego5949
Ikona - strzałka prawa20191205
Ikona - strzałka prawa201459
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu34694
Ikona - strzałka prawa20188352
Ikona - strzałka prawa2014623
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4946
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze18
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy55401
Ikona - strzałka prawaKomisje25219
Ikona - strzałka prawaSołtysi34127
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy40846
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy7042
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy25142
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy26337
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy24742
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska46856
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy18933
Ikona - strzałka prawaGOPS6752
Ikona - strzałka prawaGOK4419
Ikona - strzałka prawaGBP4665
Ikona - strzałka prawaZOPO9252
Ikona - strzałka prawaCS644
Ikona - strzałka prawaSołectwa18454
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne7907
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9579
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3606
Ikona - strzałka prawaLPK15923
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe29346
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy31462
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy16022
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2968
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14768
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy14530
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy35652
Ikona - strzałka prawaKierownicy28222
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli25160
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe35569
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie31501
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny17541
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6974
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie36073
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy325648
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu71738
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9642
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy16441
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy28533
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami648
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy53
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy29967
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał90267
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy139978
Ikona - strzałka prawa20193416
Ikona - strzałka prawa201814065
Ikona - strzałka prawa201715085
Ikona - strzałka prawa201616762
Ikona - strzałka prawa201524534
Ikona - strzałka prawa201427707
Ikona - strzałka prawa201326674
Ikona - strzałka prawa201224681
Ikona - strzałka prawa201120573
Ikona - strzałka prawa201012035
Ikona - strzałka prawa200914278
Ikona - strzałka prawa200833560
Ikona - strzałka prawa200715460
Ikona - strzałka prawa200627083
Ikona - strzałka prawa200518857
Ikona - strzałka prawa200430901
Ikona - strzałka prawa200321706
Ikona - strzałka prawa20023118
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji35453
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych1105
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli25483
Ikona - strzałka prawaBudżet16672
Ikona - strzałka prawa20192065
Ikona - strzałka prawa20182244
Ikona - strzałka prawa20173100
Ikona - strzałka prawa20163521
Ikona - strzałka prawa20155541
Ikona - strzałka prawa20144910
Ikona - strzałka prawa20134611
Ikona - strzałka prawa20125137
Ikona - strzałka prawa20116291
Ikona - strzałka prawa20103690
Ikona - strzałka prawa20097983
Ikona - strzałka prawa20089426
Ikona - strzałka prawa20075556
Ikona - strzałka prawa20068515
Ikona - strzałka prawa20056669
Ikona - strzałka prawa20046996
Ikona - strzałka prawa20036162
Ikona - strzałka prawa20026139
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe175
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11835
Ikona - strzałka prawaDług publiczny18914
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11400
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9082
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10104
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25779
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza10162
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12984
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9723
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9058
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian22198

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-06-26 15:07:27, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)