Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1764756
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje34413
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia429684
Ikona - strzałka prawaPrzetargi911094
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne30708
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska14022
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku13684
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11689
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi14126
Ikona - strzałka prawaWybory17791
Ikona - strzałka prawaReferendum1760
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6113
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8267
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego4851
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu30471
Ikona - strzałka prawa2018927
Ikona - strzałka prawa2014122
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4639
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy51215
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy13467
Ikona - strzałka prawaKomisje22302
Ikona - strzałka prawaSołtysi31649
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy38255
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy5051
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy23257
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy23334
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy22809
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska43782
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy16498
Ikona - strzałka prawaGOPS5568
Ikona - strzałka prawaGOK3662
Ikona - strzałka prawaGBP3864
Ikona - strzałka prawaZOPO6894
Ikona - strzałka prawaCS345
Ikona - strzałka prawaSołectwa16063
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne6944
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9139
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3257
Ikona - strzałka prawaLPK15256
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe23310
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy29052
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy14681
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2119
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12856
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy13363
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy32065
Ikona - strzałka prawaKierownicy25861
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli22933
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe33697
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie29180
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny16162
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6493
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie31201
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy293017
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu64476
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy8871
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy14936
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy27429
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami175
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy25663
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał77880
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy133374
Ikona - strzałka prawa20182478
Ikona - strzałka prawa201710851
Ikona - strzałka prawa201613058
Ikona - strzałka prawa201521444
Ikona - strzałka prawa201424521
Ikona - strzałka prawa201323895
Ikona - strzałka prawa201222601
Ikona - strzałka prawa201118406
Ikona - strzałka prawa201011023
Ikona - strzałka prawa200912405
Ikona - strzałka prawa200828957
Ikona - strzałka prawa200714118
Ikona - strzałka prawa200622976
Ikona - strzałka prawa200516302
Ikona - strzałka prawa200426393
Ikona - strzałka prawa200318588
Ikona - strzałka prawa20022630
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji31284
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji7597
Ikona - strzałka prawaKPS11893
Ikona - strzałka prawaKPG13470
Ikona - strzałka prawaKPPRiU11564
Ikona - strzałka prawaKR9155
Ikona - strzałka prawaKS4833
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli24488
Ikona - strzałka prawaBudżet14153
Ikona - strzałka prawa2018981
Ikona - strzałka prawa20172312
Ikona - strzałka prawa20163084
Ikona - strzałka prawa20154875
Ikona - strzałka prawa20144347
Ikona - strzałka prawa20134219
Ikona - strzałka prawa20124873
Ikona - strzałka prawa20116093
Ikona - strzałka prawa20103469
Ikona - strzałka prawa20097698
Ikona - strzałka prawa20089113
Ikona - strzałka prawa20075203
Ikona - strzałka prawa20068320
Ikona - strzałka prawa20056469
Ikona - strzałka prawa20046782
Ikona - strzałka prawa20035964
Ikona - strzałka prawa20025926
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11020
Ikona - strzałka prawaDług publiczny17397
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP10907
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8587
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9641
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25111
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza9255
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12144
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9199
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8548
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian20871

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-06-22 09:39:23, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)