Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1830458
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje36549
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia452764
Ikona - strzałka prawaPrzetargi948210
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne31811
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska14737
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku14060
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11898
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi14901
Ikona - strzałka prawaWybory20655
Ikona - strzałka prawaReferendum1867
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6438
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8413
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego5047
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu34188
Ikona - strzałka prawa20187086
Ikona - strzałka prawa2014426
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4775
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy52953
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy13809
Ikona - strzałka prawaKomisje23053
Ikona - strzałka prawaSołtysi32568
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy39476
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy5964
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy24082
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy24586
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy23683
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska44927
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy17497
Ikona - strzałka prawaGOPS6121
Ikona - strzałka prawaGOK4005
Ikona - strzałka prawaGBP4174
Ikona - strzałka prawaZOPO7885
Ikona - strzałka prawaCS468
Ikona - strzałka prawaSołectwa17218
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne7308
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9307
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3385
Ikona - strzałka prawaLPK15526
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe26169
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy30393
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy15277
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2501
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13813
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy13900
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy33874
Ikona - strzałka prawaKierownicy26976
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli23849
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe34513
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie30296
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny16641
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6680
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie33132
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy306722
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu67501
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9163
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy15558
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy27812
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami360
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy27248
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał83606
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy136004
Ikona - strzałka prawa20186913
Ikona - strzałka prawa201712839
Ikona - strzałka prawa201614689
Ikona - strzałka prawa201522707
Ikona - strzałka prawa201425966
Ikona - strzałka prawa201325060
Ikona - strzałka prawa201223555
Ikona - strzałka prawa201119457
Ikona - strzałka prawa201011451
Ikona - strzałka prawa200913333
Ikona - strzałka prawa200830760
Ikona - strzałka prawa200714700
Ikona - strzałka prawa200624694
Ikona - strzałka prawa200517456
Ikona - strzałka prawa200428137
Ikona - strzałka prawa200319843
Ikona - strzałka prawa20022774
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji32915
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji8026
Ikona - strzałka prawaKPS12262
Ikona - strzałka prawaKPG13917
Ikona - strzałka prawaKPPRiU11928
Ikona - strzałka prawaKR9478
Ikona - strzałka prawaKS5002
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli24865
Ikona - strzałka prawaBudżet15164
Ikona - strzałka prawa2019152
Ikona - strzałka prawa20181660
Ikona - strzałka prawa20172614
Ikona - strzałka prawa20163240
Ikona - strzałka prawa20155133
Ikona - strzałka prawa20144557
Ikona - strzałka prawa20134363
Ikona - strzałka prawa20124979
Ikona - strzałka prawa20116159
Ikona - strzałka prawa20103534
Ikona - strzałka prawa20097802
Ikona - strzałka prawa20089221
Ikona - strzałka prawa20075305
Ikona - strzałka prawa20068398
Ikona - strzałka prawa20056538
Ikona - strzałka prawa20046856
Ikona - strzałka prawa20036036
Ikona - strzałka prawa20025995
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11321
Ikona - strzałka prawaDług publiczny18115
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11090
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8812
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9817
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25399
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza9631
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12475
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9405
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8784
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21539

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-12-14 15:20:15, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)