Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1809182
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje35650
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia444929
Ikona - strzałka prawaPrzetargi938813
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne31485
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska14461
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku13940
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11827
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi14689
Ikona - strzałka prawaWybory19644
Ikona - strzałka prawaReferendum1829
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6333
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8360
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego4962
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu32618
Ikona - strzałka prawa20184395
Ikona - strzałka prawa2014351
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4725
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy52059
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy13604
Ikona - strzałka prawaKomisje22642
Ikona - strzałka prawaSołtysi32242
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy38989
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy5557
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy23688
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy23980
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy23326
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska44469
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy17210
Ikona - strzałka prawaGOPS5947
Ikona - strzałka prawaGOK3889
Ikona - strzałka prawaGBP4058
Ikona - strzałka prawaZOPO7633
Ikona - strzałka prawaCS436
Ikona - strzałka prawaSołectwa16858
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne7165
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9255
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3344
Ikona - strzałka prawaLPK15442
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe25303
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy30024
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy15110
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2368
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13239
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy13750
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy33182
Ikona - strzałka prawaKierownicy26626
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli23543
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe34265
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie29951
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny16449
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6610
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie32481
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy302051
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu66379
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9075
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy15298
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy27666
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami290
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy26617
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał81896
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy134973
Ikona - strzałka prawa20185154
Ikona - strzałka prawa201712415
Ikona - strzałka prawa201614131
Ikona - strzałka prawa201522236
Ikona - strzałka prawa201425450
Ikona - strzałka prawa201324717
Ikona - strzałka prawa201223193
Ikona - strzałka prawa201119077
Ikona - strzałka prawa201011294
Ikona - strzałka prawa200912997
Ikona - strzałka prawa200830084
Ikona - strzałka prawa200714467
Ikona - strzałka prawa200624037
Ikona - strzałka prawa200517039
Ikona - strzałka prawa200427468
Ikona - strzałka prawa200319378
Ikona - strzałka prawa20022724
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji32288
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji7841
Ikona - strzałka prawaKPS12130
Ikona - strzałka prawaKPG13738
Ikona - strzałka prawaKPPRiU11817
Ikona - strzałka prawaKR9369
Ikona - strzałka prawaKS4935
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli24711
Ikona - strzałka prawaBudżet14840
Ikona - strzałka prawa20181490
Ikona - strzałka prawa20172527
Ikona - strzałka prawa20163186
Ikona - strzałka prawa20155036
Ikona - strzałka prawa20144487
Ikona - strzałka prawa20134310
Ikona - strzałka prawa20124940
Ikona - strzałka prawa20116135
Ikona - strzałka prawa20103508
Ikona - strzałka prawa20097771
Ikona - strzałka prawa20089191
Ikona - strzałka prawa20075274
Ikona - strzałka prawa20068375
Ikona - strzałka prawa20056511
Ikona - strzałka prawa20046829
Ikona - strzałka prawa20036008
Ikona - strzałka prawa20025973
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11227
Ikona - strzałka prawaDług publiczny17865
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11025
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8730
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9763
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25307
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza9547
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12364
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9346
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8727
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21358

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-10-19 12:48:34, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)