Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1869381
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje38103
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia466450
Ikona - strzałka prawaPrzetargi966795
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne32518
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska15189
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku14300
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12130
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi15332
Ikona - strzałka prawaWybory21011
Ikona - strzałka prawaReferendum1968
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6670
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8519
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego5206
Ikona - strzałka prawa201941
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu34460
Ikona - strzałka prawa20187807
Ikona - strzałka prawa2014540
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4855
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy54225
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy14130
Ikona - strzałka prawaKomisje23784
Ikona - strzałka prawaSołtysi33238
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy40235
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy6564
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy24655
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy25580
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy24269
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska45997
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy18283
Ikona - strzałka prawaGOPS6447
Ikona - strzałka prawaGOK4239
Ikona - strzałka prawaGBP4448
Ikona - strzałka prawaZOPO8516
Ikona - strzałka prawaCS559
Ikona - strzałka prawaSołectwa17784
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne7597
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9454
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3508
Ikona - strzałka prawaLPK15745
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe27676
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy30960
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy15644
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2726
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14313
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy14221
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy34928
Ikona - strzałka prawaKierownicy27570
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli24439
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe35076
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie30928
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny17075
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6827
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie34748
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy315119
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu68978
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9378
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy16054
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy28144
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami505
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy28756
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał86913
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy137927
Ikona - strzałka prawa20191134
Ikona - strzałka prawa201810999
Ikona - strzałka prawa201713986
Ikona - strzałka prawa201615606
Ikona - strzałka prawa201523589
Ikona - strzałka prawa201426801
Ikona - strzałka prawa201325808
Ikona - strzałka prawa201224140
Ikona - strzałka prawa201120083
Ikona - strzałka prawa201011782
Ikona - strzałka prawa200913930
Ikona - strzałka prawa200832328
Ikona - strzałka prawa200715128
Ikona - strzałka prawa200626054
Ikona - strzałka prawa200518313
Ikona - strzałka prawa200429782
Ikona - strzałka prawa200320950
Ikona - strzałka prawa20022920
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji33988
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych626
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli25167
Ikona - strzałka prawaBudżet15984
Ikona - strzałka prawa2019894
Ikona - strzałka prawa20181983
Ikona - strzałka prawa20172868
Ikona - strzałka prawa20163353
Ikona - strzałka prawa20155347
Ikona - strzałka prawa20144741
Ikona - strzałka prawa20134489
Ikona - strzałka prawa20125062
Ikona - strzałka prawa20116228
Ikona - strzałka prawa20103616
Ikona - strzałka prawa20097904
Ikona - strzałka prawa20089345
Ikona - strzałka prawa20075420
Ikona - strzałka prawa20068471
Ikona - strzałka prawa20056607
Ikona - strzałka prawa20046933
Ikona - strzałka prawa20036108
Ikona - strzałka prawa20026067
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11563
Ikona - strzałka prawaDług publiczny18577
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11269
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8974
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9986
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25623
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza9959
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12767
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9607
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8942
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21933

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-03-22 11:49:58, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)