Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1907504
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje39094
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia478676
Ikona - strzałka prawaPrzetargi975776
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne32911
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska15424
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku14445
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12241
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi15647
Ikona - strzałka prawaWybory21764
Ikona - strzałka prawaReferendum2040
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6774
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8597
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego5848
Ikona - strzałka prawa20191026
Ikona - strzałka prawa201439
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu34633
Ikona - strzałka prawa20188234
Ikona - strzałka prawa2014595
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4899
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy55103
Ikona - strzałka prawaKomisje25091
Ikona - strzałka prawaSołtysi33861
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy40604
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy6866
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy24980
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy26098
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy24552
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska46553
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy18703
Ikona - strzałka prawaGOPS6649
Ikona - strzałka prawaGOK4368
Ikona - strzałka prawaGBP4596
Ikona - strzałka prawaZOPO8991
Ikona - strzałka prawaCS610
Ikona - strzałka prawaSołectwa18270
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne7791
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9535
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3573
Ikona - strzałka prawaLPK15847
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe28794
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy31291
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy15895
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2877
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14583
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy14409
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy35432
Ikona - strzałka prawaKierownicy27971
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli24942
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe35389
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie31292
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny17366
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6923
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie35663
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy321600
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu70754
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9522
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy16345
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy28384
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami613
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy29594
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał89437
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy139446
Ikona - strzałka prawa20192862
Ikona - strzałka prawa201813398
Ikona - strzałka prawa201714779
Ikona - strzałka prawa201616347
Ikona - strzałka prawa201524257
Ikona - strzałka prawa201427476
Ikona - strzałka prawa201326348
Ikona - strzałka prawa201224530
Ikona - strzałka prawa201120433
Ikona - strzałka prawa201011945
Ikona - strzałka prawa200914180
Ikona - strzałka prawa200833160
Ikona - strzałka prawa200715373
Ikona - strzałka prawa200626760
Ikona - strzałka prawa200518688
Ikona - strzałka prawa200430535
Ikona - strzałka prawa200321499
Ikona - strzałka prawa20023017
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji34640
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych968
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli25388
Ikona - strzałka prawaBudżet16441
Ikona - strzałka prawa20191877
Ikona - strzałka prawa20182153
Ikona - strzałka prawa20173019
Ikona - strzałka prawa20163453
Ikona - strzałka prawa20155483
Ikona - strzałka prawa20144855
Ikona - strzałka prawa20134569
Ikona - strzałka prawa20125114
Ikona - strzałka prawa20116266
Ikona - strzałka prawa20103666
Ikona - strzałka prawa20097954
Ikona - strzałka prawa20089399
Ikona - strzałka prawa20075530
Ikona - strzałka prawa20068495
Ikona - strzałka prawa20056645
Ikona - strzałka prawa20046972
Ikona - strzałka prawa20036142
Ikona - strzałka prawa20026113
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe70
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11740
Ikona - strzałka prawaDług publiczny18802
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11362
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9051
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10066
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25735
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza10100
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12916
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9675
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9029
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian22083

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-05-24 21:20:19, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)